Partneři
   
O nás

Marketing Mix

0

Kořeny:   

Svět reklamy - prezentační jednodenní veletrh firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie. Od roku 2006 ho znají firmy z reklamní branže a podnikoví marketingoví specialisté. Vždy v září nebo říjnu v Brně, posléze i v Praze. Časem přibyly konferenční aktivity, semináře. A velká databáze firem i profesionálů z oboru.

Kam růst:   

Vývoj jde dál - od jara 2015 chceme být i celoročně online na portálu Marketing Mix. Rozšířit záběr i na další složky marketingového mixu. Vytvořil komunitu profesionálů a zajímajících se lidí. Dát nový impuls veletrhu Svět reklamy - nově Marketing Mix.

Pro koho:   

Také máte pocit, že veškeré zprávy o reklamě a marketingu se točí jen kolem TOP 100 - 200 bank, telefonních operátorů, výrobců nebo řetězců? Chceme cílit naopak na střední a menší firmy, dívat se na marketing z praktického pohledu manažera nebo majitele firmy, která nemá mnohamiliónové rozpočty, o to efektivněji však musí peníze investovat.

S kým:   

Na tvorbě webu chceme spolupracovat s tradičními i novými vystavovateli veletrhu Svět reklamy - Marketing Mix, poskytnout online nadstavbu veletržní prezentaci. Ke spolupráci zveme i další firmy z oboru a nezávislé profesionály, studenty a další zájemce.

Manažerka veletrhu a portálu Marketing Mix:

Ing. Daniela Nevtípilová
tel.: 588 881 432
mobil.: 608 968 158
nevtipilova@omnis.cz

Veletrh pořádá a web provozuje:

Omnis Olomouc, a.s., Horní lán 1310/10a, 779 00 Olomouc

IČ 25844822, DIČ CZ25844822

zápis v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 2218.