Partneři
   
Online MAXI drogérie startuje na Alza.cz

Praha 01. 06. 2015 – Šedesáti procentům zákazníků se velice líbí představa nákupu drogérie online, ale pouze patnáct procent možnosti využívá. Lídr trhu v e-commerce tak spustil poslední týden v květnu sekci s výrobky denní potřeby. (TZ)

Produktová nabídka v sekci Alza MAXI drogérie aktuálně čítá téměř 1200 položek a průběžně bude rozšiřována. Zákazníci tak mají nyní možnost vybírat z širokého portfolia čisticích a pracích prostředků, hygienických potřeb a potřeb péče o tělo, pleť, vlasy i zuby. Součástí nabídky je i kompletní sortiment výrobků pro péči o dítě. „Online nakupování drogistického zboží nesmírně šetří fyzickou námahu, kterou pořízení větších balení čistících a pracích prostředků v kamenných drogériích doprovází, a proto jsme pro naše zákazníky připravili tento rychlý a komfortní způsob," sděluje Denisa Dlabová, tisková mluvčí Alza.cz.

Největší český internetový prodejce tak svým zákazníkům přináší možnost vyzvednout si zboží ještě týž den na pobočce nebo využít služeb nejvýhodnějšího doručení Alza Expres či doručení zásilky do AlzaBoxů.

Z průzkumu společnosti Acomware vyplynulo, že se šedesáti procentům zákazníků líbí představa online nákupu drogérie, ale využije ji pouze patnáct procent z nich. Nákupem v Alza MAXI drogerii spotřebitelé nejen ušetří peníze, ale především čas a námahu. Na výběr mají hned z několika možností dopravy a navíc získají bonusové Alzáky na další nákupy," sděluje Dlabová.

„Zanedlouho se naši zákazníci také mohou těšit na výhodné akce, které jim Alza MAXI drogérie přinese. Od prvního června například všem maminkám přineseme skvělou akci na nákup plenek, ke kterým získají jako dárek vlhčené ubrousky pro své miminko nebo při koupi pracího prostředku obdrží jako bonus aviváž," doplňuje výhody nákupu online drogérie Dlabová.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět