Partneři
   
E-knihy za příznivé ceny

Praha (Pressweb) - Nebaví Vás chodit do knihkupectví a knihoven. Chcete dobrou knihu a chcete ji hned, bez nutnosti někam chodit. Pokud jste si odpověděli ano, tak navštivte nakladatelství Kknihy.cz, které se zaměřuje na vlastní tvorbu nebo na knihy bez autorských práv. Všechny knihy jsou dostupné online na našem webu ke stažení. Knihy na stránkách se budou průběžně doplňovat. Ceny knih jsou velice příjemné a začínají na pár korunách. Pokud máte zájem o toto nakladatelství a chcete si dokonce i přivydělat tak si přečtěte další odstavce.

Naleznete zde knížky, které si můžete zakoupit.  Všechny knihy jsou ve formátu epub, mobi a pdf. U každé knihy je napsáno, v jakém formátu je dostupná. Knihy se hodí především pro všechny typy čteček, které se dají zakoupit na trhu. Všechny E-knihy naleznete v e-shopu, který nabízí různé platební metody a po zaplacení máte možnost si okamžitě stáhnout danou knihu, kterou jste zakoupili a ihned začít číst.

Nejzajímavější nabídkou stránky je možnost vydat vlastní E-knihu. Nakladatelství nabízí odměny s prodeje knihy i odbornou pomoc: vytvoření knihy v daném formátu, distribuce k partnerům či odborná pomoc grafika, který vytvoří obal knihy, případně i ilustrace. Vše zaleží na domluvě s nakladatelstvím. Pokud máte zájem o tuto službu tak kontaktujte nakladatelství a tak může začít vaše hvězdná spisovatelská kariéra.

Zadavatel: www.SeoExtra.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět