Partneři
   
Světelná reklama pro propagaci vašeho podnikání

Světelná reklama ve formě svítících reklamních nápisů, log či obrázků může být skvělou firemní vizitkou. Tato reklama se nachází přímo v místě prodeje, takže efektivně působí na potenciální zákazníky či klienty. Setkáte se s ní nejen u čerpacích stanic, kde se LED světelné panely využívají na osvětlení jejich nabídky nebo u supermarketů, hypermarketů či obchodních domů. Světelná reklama se stále více zaměřuje i na drobné podnikatele, kterým možnost unikání propagace nabízí za výhodných podmínek.

Světelnou reklamu lze využít snad na každém místě. Je jedno, zda se vaše provozovna nachází přímo ve městě nebo na jeho okraji. Ve městě se světelné reklamní panely běžně umísťují v souvislosti s bary, restauracemi nebo hotely. Dají se však využívat i pro propagaci jakýchkoliv obchodů nebo pro propagaci firem poskytujících služby.

Velká investice, která se vám vrátí zpět

Každá reklama vyžaduje nějakou investici. Své peníze tak můžete vložit i do světelné reklamy, která je sice dražší v porovnání s konkurenčními produkty, ale také nevyžaduje žádnou údržbu. Jediné, co musíte zaplatit, je samotný panel, a pak také jeho montáž. Investice pak vychází na desítky až stovky tisíc v závislosti na velikosti plochy a na dostupnosti montáže. Mnoho lidí se proto takové formy reklamy zalekne a raději zvolí jinou. Při rozhodování však zvažujte i to, že světelná reklama má přímý dopad na vaše zákazníky a jejich příliv k vám se může zvýšit v řádu desítek procent.

Co obnáší výroba světelné reklamy

Světelná reklama se vždy vyrábí na míru. Inspirací vám mohou být webové stránky vyroba-svetelne-reklamy.cz. Necháte si vypracovat konkrétní grafický návrh, od kterého se bude její celé provedení dále odvíjet. Nápisy mohou pouze svítit nebo různě blikat. Je dobré si promyslet i základní barvu reklamy. Mnoho firem si dává na světelný panel své vlastní logo, a tím je rozhodování mnohem jednodušší.

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět