Partneři
   
Když obal prodává!

Žatec/Praha, 05.05.2015 - Produkty racionální výživy firmy BonaVita směřují na koncového zákazníka, proto je pro jejich prodej velmi důležitý obal. Reklamní agentura Sittardia navrhla obal řady produktů Dobré z Ovsa, který nejen svým designem přitahuje pozornost, ale i prodává. (TZ)

Design obalu je pro většinu lidí podstatným faktorem při koupi produktu. Produktový design rozhoduje o prodejnosti a snadném zapamatování výrobků. „Proto bylo důležité si na obou stranách nejen přesně definovat zadání, cíle a harmonogram tvorby obalového designu, ale hlavně si položit otázku  >Jaký musí obal řady produktů Dobré z Ovsa být, aby prodával?„  říká výrobní ředitel Tomáš Vízner.

Základem grafického návrhu bylo nejen správné použití barev a písma, ale obal musel splnit určitá kritéria podle zadání klienta. Navrhovaný obal musel se zákazníkem snadno komunikovat, aby věděl, jaký produkt se v obalu nachází. Musel být poutavý, vyniknout mezi jinými podobnými produkty v místě prodeje, ale zároveň musel být schopen vytvořit produktovou řadu dle příchutí od stejného výrobce. A samozřejmě, grafická část musela splňovat povinná kritéria, jako jsou označení gramáže, trvanlivosti, původu výrobce…

Nesmíme také zapomínat, že bylo třeba respektovat ekonomické aspekty výroby vzhledem k tomu, že výroba obalů patří mezi větší a dražší zakázky. Bylo třeba znát vlastnosti použitého plastového obalu, aby ho bylo možné bezchybně vysekávat a ohýbat.

Obalový design je třírozměrnou disciplínou a obal řady produktů Dobré z Ovsa byl proto navržen ve 3D modelu. „Kvalitní obalový design může zásadně zvýšit důvěryhodnost produktu, jeho prodejnost, a tím přinést vyšší tržby. Obal prodává a my vás o tom přesvědčíme. V oblasti obalového designu nabízíme komplexní řešení, od revize stávajících obalů, kterou Vám nabízíme ZDARMA, přes 3D návrhy, až po zajištění výroby obalů, vše za příznivé ceny“, dodává Tomáš Vízner.

 

Více informací vám poskytne:
Miroslav Aleš, miroslav.ales@sittardia.cz
www.sittardia.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět