Partneři
   
Příběh ohně ve velké ohňové show na Šiklově mlýně

Souboj dobra a zla v historii a budoucnosti lidstva, ohnivou apokalypsu, noc plnou napětí a adrenalinu v podání kaskadérů s koňmi, vojenské techniky, tanečníků s ohněm a především špičkových pyrotechniků zažijete v sobotu večer 25. července na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. První srpnovou sobotu 1. 8. nás pak čeká jedna z TOP akcí Šiklova mlýna, a to Aeroshow, kde bude hlavním hostem akrobatický pilot Petr Kopfstein, MISTR SVĚTA 2014 seriálu Red Bull Air Race kategorie Challenger.

Uprostřed prázdnin jsme si na Šiklově mlýně již zvykli pohrávat si s ohněm a letos tomu nebude jinak. V sobotu 25. 7. po setmění rozzáří Rodeo arénu pyrotechnické efekty a dech se bude tajit i u kaskadérských kousků.

Tento rok nás čeká ohňová show s názvem "Píseň ohně". Mystický příběh nás provede historií lidstva, v které oheň hrál vždy důležitou roli. Od samotného objevení ohně, přes války i oslavy života, až po zkázu a konečnou apokalypsu. Celý příběh ztvární krásné tanečnice, jezdci na koních projíždějící ohnivými branami, průjezdy bojovým vozidlem, výbuchy, tanečníci s profesionální světelnou a ohňovou show i špičkoví pyrotechnici. Finále bude patřit parádnímu megaohňostroji s hudebním doprovodem.

Po celý den běží ve westernovém městečku denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek na náměstí.

Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. naleziště drahokamů, originální malování na obličej nebo okružní jízda po areálu s výkladem v Safari vláčku).

K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty či na čtyřkolkách.

PROGRAM SOBOTA 25. 7.:

V 10 hodin zahájení programu na náměstí westernového městečka a první vystoupení temperamentních Mexičanek i tanec hadí ženy Amry.

Na 11:30 je připravené humorné divadelní představení z divokého západu Samovo tajemství v přírodním amfiteátru a po něm následuje kankán a tanec vězenkyň na náměstí westernového městečka.

Po 14. hodině se sejdeme podruhé v amfiteátru na novou westernovou show "Amerika v čase zábavně i poučně".

Před půl čtvrtou odpolední zhlédneme přehlídku dobových kostýmů podanou příběhem, který napsal sám život "Lucky - Štístko". V 16:45 nás opět v amfiteátru čeká krásný dramatický příběh Molly Parkerová, kde nebudou chybět divoké přestřelky a ohlušující výbuchy.

Na 19. hodinu je nachystaný animační program pro děti i dospělé na náměstí westernového městečka.

Po 21. hodině a 15. minutě vypukne na Rodeo aréně Velká ohňová show, která bude zakončená megaohňostrojem.

Po 22. hodině je připravená Dicso party a jízdy v nočním strašidelném vláčku ve westernovém městečku.

CELÝ DEN:

V Dolní Rožínce je otevřen Strašidelný zámek Draxmoor.

Atrakce v areálu Šiklova mlýna pro celou rodinu.

Kontakt:

Western Šiklův mlýn s.r.o.,

Marketingové oddělení - Lenka Zvěřinová

Vitámvásová, e-mail: marketing@western.cz

Zvole 49, Zvole nad Pernštejnem 592 56 - Česká republika

Tel: +420 607 773 343 - Fax: +420 566 567 400 - www.sikland.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět