Partneři
   
Interaktivní instalace pro váš event za akční ceny

Chcete uspořádat nevšední event s nezapomenutelným zážitkem? Pak je pro vás jasnou volbou jedna z nabízených instalací kolektivu CIANT Interactive. Pro celou řadu příležitostí CIANT Interactive nabízí několik svých instalací za akční ceny. Nabídka platí do září 2015.

Hudební Labyrint z laserů

Za názvem se skrývá tmavá místnost prosvícená laserovými paprsky různé intenzity. Každému laseru je přiřazen hudební tón či melodie, který se spustí přerušením paprsku. Pohybem mezi lasery je tedy možné doslova vytvořit hudební dílo. Lasery je možné instalovat kamkoliv a s libovolným nasměrováním. Instalace umožňuje kolektivní hru až pro 20 lidí současně.

Interaktivní dotykové plátno ELASTICA

Plátno působí jako živel, něco mezi ohněm, vodou a zemí. Podle síly, rychlosti a směru, kterým tvarujete elastický obraz, se mění výška a melodie tónů. Plátno umožňuje spolupráci i několika tvůrců.

Malba hlasem

Dokážete si představit malování hlasem? Hlas je nejmocnějším nástrojem komunikace, tak proč jej nevyužít pro grafickou tvorbu. Účastník mluví do mikrofonu, výška hlasu určuje pohyb zářícího etalonu a výška hlasu určuje pohyb zleva doprava. Jde o velmi zajímavý zážitek.

Každá z těchto instalací je naprosto variabilní jak ve své velikosti, tak i v obsahu. CIANT Interactive dokáže vytvořit tyto eventy pro malou skupinu 5 – 15 lidí, stejně jako pro 200 či více hostů.

Více o CIANT Interactive

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět