Partneři
   
Kde v Olomouci uspořádat event?

Přinášíme přehled míst v Olomouci a jejím okolí, která jsou vhodná pro pořádání kongresů, prezentací a firemních akcí.

Anag

Ve druhém patře paláce Bohemia na Kollárově náměstí se nachází kongresový sál ANAG s kapacitou až 170 osob. Dle zájmu si můžete nechat zajistit catering, společenský program či výzdobu. V sále je kvalitní ozvučení a osvětlení, mobilní podium, tabule, projektor, plátno a hifi připojení.  Suterénu paláce se nachází salonek s kapacitou 30 míst, který je využíván jak na semináře či přednášky tak i na koktejlové akce.

Anag

Zdroj fotografie: http://www.anag.cz/fotocache/gallery/pronajem_salu/sal_02a.jpg

Více informací na Anag.cz

Divadlo Na Šantovce

Nabízí se nový a moderně vybavený reprezentační prostor s kapacitou až 300 osob. Tento multifunkční sál je možné přetvořit do divadelní, kongresové, koncertní či banketní podoby. Samozřejmostí je zajištění cateringu, uměleckých vystoupení a dekorace. K dispozici je také foyer pro příjemné trávení přestávek.

Divadlo Na Šantovce

Zdroj fotografie: http://www.salonzazitku.cz/images/blok-3a_slideshow-2.jpg

Více informací na DivadloNaSantovce.cz

Fort XVII Křelov

Pevnost Fort XVII se pyšní kombinací historického prostředí a prostory pro konání akcí. Jedinečná atmosféra k pořádání teambuildingových programů, svateb, rautů, školení a jiných firemních eventů. Uvnitř pevnosti je hostinec s kapacitou až 130 hostů a přilehlé dva sály, každý o kapacitě 80 osob. Celou akci je možné oživit doprovodným programem.

Fort XVII Křelov

Zdroj fotografie: http://www.olomouc.cz/images/katalog-fotogalerie//2676_2.jpg

Více informací na Forty.cz

Golf Club Olomouc

Golfový areál se nachází cca 12 km od Olomouce v obci Dolany-Véska. Nabízí se zde kompletní zajištění firemních akcí, včetně občerstvení a doprovodného programu. Je zde samozřejmě i možnost zahrát si golf. K dispozici jsou plně klimatizované konferenční prostory o celkové kapacitě 140 míst, s moderním vybavením včetně promítacího plátna a Wi-Fi připojení.

Golf Club Olomouc

Zdroj fotografie: http://www.golf-olomouc.cz/data/xinha/motivy/seminare.jpg

Více informací na Golf-Olomouc.cz

Hotel Flora

Hotel je situován v klidné části Olomouce poblíž parku, 10 minut chůze od centra. Jsou zde vhodné podmínky pro pořádání kongresů, seminářů, kursů, prezentací či porad s kapacitou až 500 osob. Všechny prostory jsou vybaveny klimatizací a moderní AV technikou. Hotelová restaurace zajišťuje catering, celý pobyt si lze zpříjemnit ve wellness lázních.

Hotel Flora

Zdroj fotografie: http://foto.turistika.cz/foto/0/24601/full_dacd22_salonek1galerie-kongres-skolsluzby.jpg

Více informací na HotelFlora.cz

Hotel NH Collection Olomouc Congress

V hotelu je 10 konferenčních místností, přičemž největší sál má kapacitu až 900 osob. Toto kongresové centrum je vybaveno vysoce moderními technologiemi, atraktivním designem a přirozeným osvětlením. Stává se tak vhodným místem pro konání konferencí, schůzí, soukromých akcí nebo prezentací.

NH Hotel

Zdroj fotografie: http://www.nh-olomouc.cz/wp/wp-content/uploads/2011/07/ST+NH+Olomouc+Congress+1_300dpi.jpg

Více informací na NH-Olomouc.cz

Regionální centrum Olomouc

Tento multifunkční objekt se nachází přednádražím prostoru a poskytuje prostory pro celou řadu akcí. Především pro školení, prezentace, konference, kongresy či plesy. Hladký průběh akci zajistí organizační tým s dlouholetou praxí. Kongresové prostory mají kapacitu až 1200 osob. Ke zpříjemnění můžete využít služeb fitness centra.

RCO

Zdroj fotografie: http://www.olomouc.eu/administrace/action/repository_foto.php?file=gallery/objects/r_/regionalni-centrum-olomouc/120.jpg&x=970&y=610

Více informací na RCO.cz

Výstaviště Flora Olomouc

Nově zrekonstruovaná budova a přírodní areál výstaviště Flora vám nabídne prostory jak pro veletrh či výstavu, tak i pro konference, semináře, sympozia či firemní prezentace. Zajištěn je catering a moderní technika. Celková kapacita prostor je 1600 osob.

Výstaviště Flora

Zdroj fotografie: http://www.strednimorava-tourism.cz/data/fotografie/70/2711_velke

Více informací na Flora-OL.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět