Partneři
   
Světová premiéra nové řady telefonů nubia My Prague

Praha, 9. července 2015Světoznámá značka nubia včera představila novou řadu chytrých telefonů s názvem nubia My Prague. Luxusní značka telefonů nubia, známá po celém světě, pojmenovala novou řadu telefonů právě po hlavním městě České republiky. V duchu historie, umění, kultury hlavního města se nesla i speciální prezentace, mj. spoluvytvořená právě novým telefonem nubia. (TZ)

V dnešní době už si snad nikdo z nás nedokáže představit život bez mobilního telefonu. Chytré telefony využíváme nejen k telefonování, ale také k vyřizování pracovních povinností, ať už emailem nebo jinou aplikací, hrajeme hry, komunikujeme přes sociální sítě a v neposlední řadě fotíme.

Cílem mobilních technologií je usnadnit nám život, ale zároveň nás často od reálného života odvádějí.

Filozofií značky nubia je právě zbořit tento pohled na svět mobilních technologií. Proto vznikla nubia My Prague, která zaujme nejen svým hřejivým designem, ale i funkcemi, které umožní každému uživateli zkusit si být na chvíli umělcem a vytvořit tak fotografie nebo videa, která budou mít díky vybavení telefonu špičkovou kvalitu.

A proč právě Praha? Naše hlavní město inspirovalo vedení značky nubia právě svojí kulturou, historií a uměním, a tak se rozhodlo po něm pojmenovat novou řadu těchto telefonů. Prezident Dr. Li strávil se svým týmem v Praze devět dní, při nichž zachytil novým telefonem více než 300 scenérií.

Technické specifikace nového telefonu nubia My Prague:

CPU/Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 615(MSM8939)Dual Quad-core processor
Quad-core ARM® Cortex™ A53+Quad-core ARM® Cortex™ A53
ROM and RAM 32 GB ROM+3 GB RAM
Up to 128 GB Micro-SD card
System nubia UI 3.0(based on Android 5.02)
SIM karty Dual SIM Dual Standby (Micro SIM x 1, Nano SIM x 1)
Sítě TD-LTE B38/B39/B40/B41;   FDD-LTE B1/B3/B7;
TD-SCDMA B34/B39;   WCDMA 850/900/1900/2100;
CDMA 1x&EVDO 800;   GSM 850/900/1800/1900;
WiFi 2.4/5GHz Dual Band WiFi support IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
GPS GPS,GLONASS,Beidou
Bluetooth and Infrared Bluetooth 4.0
Obrazovka 5.2″ FHD /1920 x 1080P
Fotoaparáty 13.0 MP rear camera/ 8.0 MP front camera
Audio AKM4375 chipset/7.1 surround sound
Video Real-time zoom while recording
Mikrofon Dual-Microphone noise reduction
Senzory Electronic compass sensor/Gravity Sensor/Light Sensor/

 

Gyro-sensor/Proximity Sensor/HALL sensor

Size and Weight 147.8*72.1*6(mm) /about 135g
Color white/silver white/gold gold/gold
Others OTG /Flashlight/Screen projection
Baterie Li-ion Polymer battery 2200 mAh

Probuďte své umělecké smysly

Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními.

Nubia My Prague nabízí kreativní aplikaci Left Face Principle, která zobrazuje při focení selfie levou stranu uživatele

Pomocí funkce Time – lapse (sled snímků, které jsou lidskému oku promítány tak rychle za sebou, že jednotlivé obrazy splynou v pohyb) dokáže každý vytvořit nezapomenutelné video.

Během focení s nubia My Prague je uživatelům nabízena možnost použití některého z mnoha filtrů, jež pomohou dodat výslednému snímku ten správný efekt.

Cena nubia My Prague white/silver 2GB+16GB – 349 Eur

Cena nubia My Prague white/gold 3GB+32GB – 429 Eur

nubia My Prague

O značce nubia

Značka chytrých telefonů nubia byla založena týmem visionářů 31. října 2012. Zavázala se nabízet prémiové produkty a služby zákazníkům, kteří akcentují lepší život a rádi objevují nové věci. Zakladatel Dr. Li Qiang společně s dalšími třinácti spoluzakladateli nyní vedou společnost tak, aby mohla působit celosvětově.

Značka nubia je již nyní etablována v Číně, Severní a Jižní Americe, severní Evropě, Rusku, jihovýchodní Asii a Indii a rovněž i na dalších trzích.

Její portfolio telefonů zahrnuje série Z5, X6, Z7 a Z9. Stojí za povšimnutí, že letos nubia upoutala na sebe pozornost v celém světě tím, že uvedla jako první bezrámečkový smartphone Nubia Z9.

Jako telefon je první celosvětově, který zahrnul zajímavou funkcionalitu fotoaparátu SLR (Single Lens Reflex). Smartphony nubia se rychle stávají velmi známé jako SLR telefony. Tyto produkty jsou známy tím, že disponují těmito klíčovými ukazateli: kamera zachycující čistý obraz, dostupností po celém světě díky síti, bezrámečkovému designu, Frame interactive Technology (FiT) a technologií rozpoznávání otisků prstů (TiO). Značka získala hodně pozornosti, když byl tento telefon spatřen v rukou čínské první dámy Peng Liyuan na mezinárodní akci v Německu.

Více informací na www.nubia.cn.

Zdroj tiskové zprávy: http://www.feedit.cz/wordpress/2015/07/09/svetova-premiera-nove-rady-telefonu-nubia-my-prague/

Úvodní fotka: feedit.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět