Partneři
   
Proč přijít na Marketing Mix Morava 3.9. a Marketing Mix Praha 17.9.?

Pracujete v marketingu, jste majitel firmy, odpovídáte za prodej, jste odborník v reklamě, freelancer nebo marketing studujete?

Zveme vás na Marketing Mix!

Teď s koronavirem máme jiné starosti než řešit marketing …

V konferenci Digistrategie se právě zaměřujeme na zkušenosti a změny v marketingu, které přinesl Covid. A ten s námi tady delší dobu zůstane – vyplatí se reagovat a přizpůsobit tomu marketingovou strategii.
Konference Úspěšný e-shop & web je zase určena těm, kteří poznali nutnost mít e-shop v době „vypnutí“ ekonomiky. Vyplatí se mít prodejní kanál, když se svět kolem zastaví.

Na reklamu a marketing teď nemáme moc peněz…

Nahraďte tradiční investice do reklamy chytrými investicemi. Jak na to a inspiraci získáte u vystavovatelů a na přednáškách. Začtěte se do programu.

Co je Marketing Mix?
Den nabitý novinkami, inspirací a případovými studiemi - pro váš lepší firemní marketing a reklamu.
Kombinace konferencí, přednášek a výstavních expozic. Cílem jednodenní nízkonákladové akce je zprostředkovat kontakty mezi firmami z reklamní branže a firmami – uživateli reklamy. Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména marketingoví manažeři firem a odborníci z reklamní branže, také majitelé menších firem a obchodní manažeři.

Proč bych měl(a) přijít na Marketing Mix?

Protože na tom závisí i vaše výplata! Každá firma a instituce potřebuje reklamu a marketing. Proč? Aby se rozvíjela a přežila na trhu. Nebo aby dobře komunikovala svoji činnost a poslání. A dosavadní zkušenosti jsou teď často k nepotřebě.

O marketingu vím už dost a dobře nám funguje…

Možná, ale kdo chvíli stál…. Dynamika marketingu je obrovská. Sledovat novinky někdy nestíhají ani profesionálové v oboru. Vyplatí se načerpat nejnovější poznatky a těmi vhodnými inovovat váš marketing. A zvýšit tím i svoji profesionální hodnotu!

Teď všichni přecházejí na online marketing a potřebujeme v tom přidat tempo!

Tak to je Marketing Mix akce přesně pro vás! Těžiště prezentací tvoří témata z online marketingu. Ale není to akce pro ajťáky s ponorem do detailů. Dozvíte se, jaké novinky právě běží. A co můžete v online marketingu mít a po specialistech chtít. A nezapomínáme ani na offline témata – podívejte se na program!

Program je velmi zajímavý, škoda, že se nemůžu rozpůlit…

Řešení je snadné. Vezměte kolegu a přijďte na Marketing Mix dva, tři, čtyři z firmy. Můžete hned prodiskutovat, kterou z novinek uplatníte a zavedete u vás.

Naše firma také nabízí reklamní a marketingové služby – můžeme vystavovat?

Určitě – jednoduchou formou a za finančně příznivých podmínek. 

Marketing Mix je den nabitý novou inspirací pro váš marketing. Reagujte na novou dobu covidovou.

Překvapte své zákazníky i konkurenci novinkami, které zvýší pozitivní zákaznickou zkušenost, prodej a zisk!

Vyplatí se vyčlenit si jeden den pro lepší marketing a přijít na Marketing Mix!

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět