Partneři
   
Venkovní reklama začíná u nás!

Jsme ReklamniPlachty.cz a již více než 10 let vyrábíme a montujeme reklamní plachty a PVC bannery. V České republice patříme mezi největší výrobce velkoplošné reklamy. Jako jedni z mála dodavatelů nabízíme svým zákazníkům reklamní plachty a bannery, ale také velkoplošný tisk na samolepicí a papírové materiály prostřednictvím přehledného e-shopu. Při výrobě velkoplošné reklamy na klíč nabízíme svým klientům všechny fáze procesu pod jednou střechou.

Reklamníplachty a PVC bannery na klíč:

  • grafický návrh
  • velkoplošný UV tisk
  • strojové opracování
  • doprava a montáž po celé ČR

Díky specializaci na výrobu reklamních plachet můžeme dlouhodobě svým klientům garantovat nejvýhodnější poměr cena/výkon na trhu. Zásilky odesíláme prostřednictvím tradičních dopravců GLS a Toptrans. Disponujeme také hustou sítí zkušených montážních týmů ve všech regionech.

Extra ceny pro sportovní kluby a reklamní agentury

O své stálé klienty se rádi staráme. Registrací v našem zakázkovém systému získáte nejen řadu cenových výhod, ale můžete například sledovat průběh a stav každé své zakázky. Zároveň pro vás ukládáme všechna tisková data a účetní dokumenty. Zástupci reklamních agentur a sportovních klubů získají registrací v našem zakázkovém systému další extra cenové výhody.

Jsme součástí jedné velké rodiny

E-shop ReklamniPlachty.cz patří do skupiny firem Media Walk Family. Ve skupině najdeme také dceřiný slovenský e-shop ReklamnePlachty.com, který nabízí zrcadlově stejné služby zákazníkům ve všech regionech na Slovensku. Mateřská společnost Media Walk pak zastřešuje jednu z největších výrob reklamních konstrukcí a billboardů v České republice.

Výroba a montáž billboardů a reklamních konstrukcí

Jako jediní výrobci velkoplošné reklamy v České republice dodáváme svým klientům kromě reklamních plachet a bannerů také vlastní řešení reklamních nosičů a konstrukcí. Samozřejmě včetně dopravy, stavebních příprav a montáže.

Partnerství a sociální odpovědnost

Jako moderní společnost podnikající ve 21. století dbáme na ochranu životního prostředí a tvoříme kvalitní pracovní zázemí pro své spolupracovníky. Uzavíráme také dlouhodobá partnerství a podílíme se na sponzorství mnoha sportovních a kulturních podniků.

 

Těšíme se na spolupráci!

Team Media Walk Family

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět