Partneři
   
Měsíc září = Marketing Mix Morava a Praha

Konečně ekonomika i společnost ožívají a spolu s nimi ožívají i marketingové aktivity. Připravujeme opět veletrh Marketing Mix s patnáctiletou tradicí. Jen pro připomenutí – jedná se o nízkonákladové akce bez nutnosti složitých příprav z pohledu vystavovatele s cílem navázat efektivně kontakty s potenciálními klienty. Můžete se zde prezentovat jako vystavovatel, oslovit účastníky svojí reklamou nebo si poslechnout přednášky na aktuální témata.

Kdy a kde se letos uskuteční Marketing Mix?

Začínáme 3. září akcí Marketing Mix Morava, kterou jsme přesunuli z Brna do Olomouce. Ta je dobře spádová jak z Brna, tak i z Ostravy a Zlína. Místem konání je moderní vysokoškolský BEA campus nedaleko hlavního nádraží.

Pro Prahu a české kraje pořádáme akci Marketing Mix Praha 17. září v již loni osvědčeném konferenčním centru Artemis (metro Invalidovna). Tím plošně oslovíme zájemce z celé ČR.

Pro koho je Marketing Mix určen?

Většina firem i institucí si letos prošla zkušeností, že musí změnit způsob marketingové komunikace. Bude hlad po nových impulsech, nápadech, řešeních. Cílovou skupinou jsou marketingoví manažeři, majitelé menších firem, lidé z reklamní branže hledající spolupráci a řešení, freelanceři, z veřejné sféry pracovníci P.R a komunikace.

Jaký bude doprovodný konferenční program?

1) Osvědčený blok Mix trendů a novinek pro návštěvníky veletrhu, kde lze uplatnit i firemní prezentace.

2) Oblíbená konference DIGISTRATEGIE s letošní myšlenkou „Rychlá lajna do online“. Vítězi koronavirové krize jsou firmy, které obchodují a prezentují se online nebo rychle dokázaly online prodej a marketing spustit. Jak na to bez bloudění a stání v kolonách.

3) Novinka – blok přednášek zaměřený na eshopy. Kdo dosud eshop neměl, teď ví, že do toho musí jít. Eshop jako další prodejní kanál i pojistka, aby prodej vůbec fungoval.

4) A možná přijde i …. nechte se překvapit.

Věříme, že jste letošní zastavení ekonomiky bez větších potíží přečkali. Každý den přináší více optimismu, že se navrací normální život. Pracujeme na tom, aby vám Marketing Mix přinesl nové kontakty, obchody a naplnil váš hlad po nových aktuálních informacích.

Pokud se chcete přihlásit jako vystavovatel na Marketing Mix Morava, více informací o akci se dozvíte ZDE. Pro akci Marketing Mix Praha klikněte ZDE.

Přesný konferenční program pro posluchače bude zveřejněn během srpna.

Těšíme se na vaši účast

 

Ing. Daniela Nevtípilová
manažerka veletrhů
Omnis Olomouc a.s.
Horní lán 10a, 779 00 Olomouc
IČO: 25844822, DIČ: CZ25844822
608 968 158, 588 881 432

nevtipilova@omnis.cz, www.omnis.cz

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět