Partneři
   
Pracujete v marketingu, jste majitel firmy, odpovídáte za prodej, jste odborník v reklamě, freelancer nebo marketing studujete? Zveme vás na Marketing Day!

Co je Marketing Day?

Den nabitý novinkami, inspirací a případovými studiemi - pro váš lepší firemní marketing a reklamu. „Švédský stůl“ přednášek a prezentací, ze kterého si vyberete to, co vás zajímá. Program v několika sálech začíná vždy ve stejný čas – můžete přecházet podle zájmu. O přestávkách navštívíte veletržní expozice s reklamními a marketingovými službami.

Kdy?
20. února 2020 v Golf & Spa Resortu Kunětická hora a 5. března 2020 v hotelu Vista v Ostravě.

Proč bych měl(a) přijít na Marketing Day?

Protože na tom závisí i vaše výplata! Každá firma a instituce potřebuje reklamu a marketing. Proč? Aby se rozvíjela a přežila na trhu. Nebo aby dobře komunikovala svoji činnost a poslání.

Kolik mě to bude stát?
Účastnický poplatek na přednáškách včetně coffeebreaku a oběda stojí 1650 Kč + DPH.

Jak se můžu přihlásit?
Souhr přednášek s anotacemi a registrací najdete zde:
Východočeský Marketing Day 20. února
Ostravský Marketing Day 5. března


O marketingu vím už dost a dobře nám funguje…

Možná, ale kdo chvíli stál…. Dynamika marketingu je obrovská. Sledovat novinky někdy nestíhají ani profesionálové v oboru. Vyplatí se načerpat nejnovější poznatky a těmi vhodnými inovovat váš marketing. A zvýšit tím i svoji profesionální hodnotu!

Teď všichni přecházejí na online marketing a potřebujeme v tom přidat tempo!

Tak to je Marketing Day akce přesně pro vás! Těžiště prezentací tvoří témata z online marketingu. Ale není to akce pro ajťáky s ponorem do detailů. Dozvíte se, jaké novinky právě běží. A co můžete v online marketingu mít a po specialistech chtít. A nezapomínáme ani na offline témata – podívejte se na program!

Program je velmi zajímavý, škoda, že se nemůžu rozpůlit…

Řešení je snadné. Vezměte kolegu a přijďte na Marketing Day dva, tři, čtyři z firmy. Můžete hned prodiskutovat, kterou z novinek uplatníte a zavedete u vás.

Naše firma také nabízí reklamní a marketingové služby – můžeme vystavovat?

Určitě – jednoduchou formou a za finančně příznivých podmínek. Unikátní je umístění výstavních stánků v největším přednáškovém sále. Vyslechnete si program jako bonus a při přestávkách vás budou účastníci hned moci kontaktovat při kávě.

Marketing Day je den nabitý novou inspirací pro váš marketing.

Překvapte své zákazníky i konkurenci novinkami, které zvýší pozitivní zákaznickou zkušenost, prodej a zisk!

Vyplatí se vyčlenit si jeden den pro lepší marketing a přijít na Marketing Day!


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět