Partneři
   
Co o digitalizaci HR - převedení komunikace se zaměstnanci do online prostředí sdělí Radka Březíková na konferencích Marketing Day?

Technologický pokrok, digitalizace a internet ovlivňují stále více činnost HR. Zavádění digi technologií do komunikace se zaměstnanci, současnými i těmi budoucími, je v současnosti trendem nejen v oboru HR. Má to pozitivní vliv na efektivitu firmy, ale zejména na zaměstnance a jejich spokojenost. Často se setkáváme s požadavkem nastavení správné interní a externí komunikace firmy a budování si brandu zaměstnavatele. Pro mnoho firem je samozřejmě složité začít a neví jak. Ukážeme si, jak postupovat na konkrétních příkladech z praxe. Jak postavit strategii, výzkum, komunikační kanály a jak získat zpětnou vazbu od zaměstnanců v digitální době.

Ing. Radka Březíková je manažerkou zlínského klientského servisu marketingové agentury PRIA. Radka má patnáctileté zkušenosti v oblasti klientského servisu. Vedle činností marketingu si vyzkoušela také roli regionálního manažera prodeje, a její vynikající schopnosti v komunikaci a motivaci lidí dokázaly zlínskou oblast v prodeji daného sortimentu vytáhnout na jednu z nejlepších v celé republice.

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět