Partneři
   
Jakub Horáček z In creative: individuální přístup ke klientovi je klíčový

In creative je marketingová agentura, která sama o sobě říká, že doslova žije tím, co dělá. Na trhu je již šestým rokem a za tu dobu ušla kus cesty od poskytovatele přesně cílené reklamy v online prostoru až po konzultanta a tvůrce komplexních online marketingových strategií, který se zaměřuje na individuální přístup k byznysu každého klienta. Toho se nejprve snaží detailně poznat a na základě zjištěných dat teprve doporučí vhodné kroky, které danému klientovi pomůžou a posunou jej tím správným směrem.

“Jedním z těchto kroků může být třeba PPC reklama, čím dál častěji se nám ale stává, že s klienty na začátku spolupráce nejprve konzultujeme jejich business model, tvoříme nový web či e-shop nebo třeba ladíme brand. Mnohdy také hned na začátku zjistíme, že klient netuší, kdo je jeho cílová skupina. V tomto případě pak nemá cenu spustit ihned reklamu, která pak nemá šanci správně oslovit klientovu cílovou skupinu. Často tedy rozjíždíme spolupráci konzultacemi a workshopy, kde jdeme k jádru věci a online marketing jako takový přichází na řadu později”, říká Jakub Horáček, obchodní ředitel In creative a business konzultant.

Co se týče samotného online marketingu, tak vám In creative připraví efektivní reklamní kampaně, které osloví zákazníky, o které usilujete. Vytvoří obsah na míru pro váš web či e-shop, nastaví SEO, rozhýbou vaše sociální sítě. Zkrátka - v online světě budete konečně vidět! A uvidí vás nejen zákazníci. In creative vám online umí najít také zaměstnance a navíc vám i poradí, jak k nim přistupovat, aby vám neodcházeli ke konkurenci.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět