Partneři
   
Novinka 2020 - Východočeský a Ostravský Marketing Day

Východočeský Marketing Day - 20. února 2020 - Golf & Spa Resort Kunětická hora
Ostravský Marketing Day - 5. března 2020 - Hotel Vista

Jste firma poskytující reklamní a marketingové služby? Zveme vás k účasti na akci Marketing Day formou výstavního nebo informačního stánku.. Co můžete očekávat?

Den strávený ve společnosti lidí, kteří pro úspěch svých firem a institucí potřebují využívat reklamní a marketingové služby. Možnost představit jim svoji nabídku, konzultovat jejich potřeby. Získat si jejich důvěru a šanci, že vás osloví. Nebo jen potkat staré známé a připomenout se jim, představit novinky.

Pro koho je Marketing Day?

Pro lidi z marketingu, pro majitele firem, manažery odpovědné za prodej, odborníky v reklamě, freelancery – a také pro firmy, které nabízejí reklamní a marketingové služby. Jste jednou z nich? Zveme vás na Marketing Day!

Co je Marketing Day?

Den nabitý novinkami, inspirací a případovými studiemi – pro lepší firemní marketing a reklamu. „Švédský stůl“ přednášek a prezentací, ze kterého každý vyberete to, co ho zajímá. Program v několika sálech začíná vždy ve stejný čas – může se přecházet podle zájmu. O přestávkách účastníci navštíví veletržní expozice s reklamními a marketingovými službami a informační stánky.

To je zajímavé – jakou formou můžeme vystavovat?

Jednoduchou formou a za finančně příznivých podmínek. Není třeba stavět nákladné stánky – pro kontakt postačí stůl na prospekty, banner, vzorky. Samozřejmě kreativitě se meze nekladou. Unikátní je umístění výstavních stánků v největším přednáškovém sále. V ceně výstavního stánku máte i účast na přednáškách, za stánek přeplatíte jen málo. A při přestávkách vás budou účastníci hned moci kontaktovat při kávě.

Marketing Day se koná na různých místech – proč?

Marketing Day je způsob, jak oslovit profesionály z marketingu ze dvou až tří krajů nebo v silném regionálním centru. Necílíme tedy na celou ČR, ale na konkrétní ekonomicky silnou oblast. O to více míříme s pozváním do hloubky a směrem i k menším firmám. Přesnější zaměření je zajímavé i pro firmy, které působí jen v regionu konání.

V čem se liší Marketing Day od tradiční akce Marketing Mix?

Marketing Mix je akce s větším důrazem na veletržní část a s celostátním oslovením návštěvníků. Má neplacenou i placenou konferenční část, nelze si vybírat – přecházet – mezi jednotlivými placenými přednáškami. Vystavovatelé se neúčastní přednášek a účastníci celodenních konferencí někdy mají málo času pro prohlídku expozic. Na Marketing Day si každý vybere, co ho zajímá, stánky jsou v centru dění a i vystavovatelé se účastní konferenčního programu jako posluchači. Mezi účastníky a vystavovateli tak vzniká mnohem více možností ke komunikaci.

Marketing Day je příležitost, jak efektivně oslovit klienty v přesně zacílené oblasti konání.

Nemusíte za klienty cestovat nebo s nimi komunikovat neosobně emaily a telefonáty – přímý osobní kontakt dokáže divy. A váš stánek bude v centru dění.

I vy budete účastníky konferencí a dozvíte se žhavé novinky pro vaši reklamu a marketing.

 

A co říkáme návštěvníkům akce Marketing Day – vašim potenciálním klientům:

Proč bych měl(a) přijít na Marketing Day?

Protože na tom závisí i vaše výplata! Každá firma a instituce potřebuje reklamu a marketing. Proč? Aby se rozvíjela a přežila na trhu. Nebo aby dobře komunikovala svoji činnost a poslání.

O marketingu vím už dost a dobře nám funguje…

Možná, ale kdo chvíli stál…. Dynamika marketingu je obrovská. Sledovat novinky někdy nestíhají ani profesionálové v oboru. Vyplatí se načerpat nejnovější poznatky a těmi vhodnými inovovat váš marketing. A zvýšit tím i svoji profesionální hodnotu!

Teď všichni přecházejí na online marketing a potřebujeme v tom přidat tempo!

Tak to je Marketing Day akce přesně pro vás! Těžiště prezentací tvoří témata z online marketingu. Ale není to akce pro ajťáky s ponorem do detailů. Dozvíte se, jaké novinky právě běží. A co můžete v online marketingu mít a po specialistech chtít. A nezapomínáme ani na offline témata – podívejte se na program!

Program je velmi zajímavý, škoda, že se nemůžu rozpůlit…

Řešení je snadné. Vezměte kolegu a přijďte na Marketing Day dva, tři, čtyři z firmy. Můžete hned prodiskutovat, kterou z novinek uplatníte a zavedete u vás.

Marketing Day je den nabitý novou inspirací pro váš marketing.

Překvapte své zákazníky i konkurenci novinkami, které zvýší pozitivní zákaznickou zkušenost, prodej a zisk!

Vyplatí se vyčlenit si jeden den pro lepší marketing a přijít na Marketing Day!

 

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět