Partneři
   
FB skupina EVENTY A DODAVATELÉ pro všechny přátele eventů

FB skupina Eventy a dodavatelé byla založena v dubnu letošního roku jako rozšíření zavedeného portálu VšeProAkce.cz, který nabízí prostory, služby a programy pro firemní a jiné skupinové akce. Za 4 měsíce své existence má skupina již téměř 600 členů. Sdružuje odborníky z event managementu, kteří se podílejí na navrhování, přípravě a realizaci firemních či jiných skupinových akcí, jejím členem se ale může stát i neodborník, člověk, který plánuje uspořádat akci soukromou. Zároveň skupina umožňuje propojení organizátorů akcí s dodavateli, kteří v ní mají jedinečnou možnosti prezentace, ať už prostorů, tak i svých služeb, programů atd. Pro úspěšnost akce je dobré vědět o dodavateli, o kvalitě jeho služeb více. Je známo, že nejlepší doporučení jsou právě ta osobní. FB skupina Eventy a dodavatelé je především skupinou diskusní, protože právě diskuse umožňuje předávat si vlastní zkušenosti, získat radu, seznámit se s řadou lidí se stejnými zájmy. Ve skupině také můžete najít mnoho dobrých tipů a inspirací. Je rovněž místem pro setkávání odborníků i laiků.

Správci skupiny chtějí jejím členům umožnit nejen diskutovat v rámci sociální sítě, ale i setkávat se osobně - s dodavateli, s odborníky a také mezi sebou. Pro členy skupiny připravují akce pod společným názvem „Náš event“. Účelem je představit a poznat zajímavá místa vhodná pro akce, zažít nejrůznější typy eventů a programů a nahlédnout i pod pokličku jejich přípravy. Samotným prožitím akce získají členové tu nejlepší zkušenost a poznatky, které pomohou doporučit dál svým klientům co nejlépe a nejúčinněji.

Jestli Vás supina Eventy a dodavatelé zaujala a mohla by být pro Vás přínosem, staňte se jejími členy. S ostatními budete nejen ve své práci silnější a úspěšnější.

Vstupenky na Marketing MIx můžete zakoupit zde:

- Brno https://form.fapi.cz/?id=8d46b046-f2e6-11e8-b58d-0a483fe6dc7e

-Praha  https://form.fapi.cz/?id=04b6b7d3-f2e7-11e8-b58d-0a483fe6dc7e 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět