Partneři
   
VŠEPROAKCE.CZ - prostory, služby a programy nejen pro firemní akce

Všeproakce.cz je internetový portál s celou řadou jedinečných funkcí, určený pro všechny, kdo se zabývají přípravou a realizací nejrůznějších eventů. Nesoustředí se jen na konference a školení, ale pokrývá celé spektrum firemních a skupinových akcí (večírky, spol. akce, teambuildingové programy, sportovní akce, wellness, firemní ubytování, svatby, …). Za 10 let své existence se stal efektivním a nejrozšířenějším pomocníkem pro plánování firemních i soukromých akcí. Je využíván jak eventovými pracovníky ve firmách, tak produkčními eventových agentur, ale i dalšími zájemci, kteří chtějí uspořádat soukromou akci.

Portál sestává ze 4 sekcí, ve kterých uživatel nalezne vše potřebné k uspořádání akce v souladu se svým plánem a potřebami. Celou akci si na portálu nakonfiguruje sám, snadno a rychle, a to díky jedinečným kombinacím různých filtrů a přehledným, pravidelně aktualizovaným profilům objektů a poskytovatelů služeb. Kontakty na dodavatele jsou přímé, přesné podmínky si tedy může dohodnout individuálně.

V sekci PROSTORY lze vybírat z více než 500 objektů a 2500 prostor všech druhů z celé České republiky, nacházejících se ve městech i mimo zástavbu. Portál je schopen uživateli vyhledat a nabídnout místa a prostory přesně odpovídající požadavkům a potřebám akce, a to nejen co do celkové kapacity, ale i druhu objektu, typu, charakteru a samozřejmě kapacity jednotlivých prostorů dle uspořádání.

Žádná skupinová akce se neobejde bez zajištění technického zázemí, cateringu, organizačního a pomocného personálu, vybavení, propagačních materiálů, dekorací a mnoha dalších doplňkových služeb. Tyto si uživatel snadno navolí a vyhledá v sekci SLUŽBY. Zvláštní kategorie jsou zde věnovány firmám a kancelářím, ale i vzdělávání, tedy rozličným službám využitelným i mimo akce.

V sekcích PROGRAMY a VYSTOUPENÍ portál nabízí poutavé ucelené programy pro různé příležitosti, hudební i taneční vystoupení profesionálních umělců, uživatel si vybere vhodného moderátora i jedinečnou zábavnou show.

Portál je propojen se systémem kvality služeb dodavatelů Business Events Welcome (B.E.W.). Součástí portálu je samozřejmě i filtr dodavatelů, kteří splňují pravidla systému a jsou držiteli značky B.E.W.

Portál má svou FB stránku Vše pro akce.cz – prostory, služby a programy nejen pro firemní akce, určenou pro zveřejňování tipů a inspirací. Má také vlastní FB skupinu Eventy a dodavatelé, sdružující odborníky i laiky, kteří se zabývají organizováním nebo pořádáním eventů. Skupina slouží k diskusi, k předávání zkušeností a doporučení. Pro členy navíc připravuje odborná školení či poznávací eventy spolu s dodavateli, kteří jsou také členy skupiny. Členové mohou čerpat i různé benefity od dodavatelů. Zajímá-li Vás tématika eventů, je skupina určena právě Vám. Přihlásit se můžete na výše uvedeném odkazu.

Díky portálu Všeproakce.cz ušetříte spoustu času a Vaše akce budou více než vydařené.

Vstupenky na Marketing MIx můžete zakoupit zde:

- Brno https://form.fapi.cz/?id=8d46b046-f2e6-11e8-b58d-0a483fe6dc7e

- Praha  https://form.fapi.cz/?id=04b6b7d3-f2e7-11e8-b58d-0a483fe6dc7e 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět