Partneři
   
Webareal: Eshop už od 150 Kč měsíčně

Jestli si myslíte, že eshop s českou zákaznickou podporou a lokalizací pro 9 evropských zemí musí stát desetitisíce korun, tak projekt webareal.cz od Bohemiasoftu Vás přesvětší o opaku.

    Marketing bez prezentace na internetu, ať už webové vizitky nebo vlastního eshopu, si dnes představit jen těžko. Jak ale náklady za tento prodejní kanál snížit na úplné minimum Vám poradí dlouholetí profesionálové z Bohemiasoftu. Zastavte se u jejich stánku a zeptejte se, zda právě Vy si můžete zřídit profi web nebo eshop doslova za pár korun.

    Bohemiasoft, s.r.o se tvorbou systémů na zřízení vlastního webu nebo eshopu s maximálním poměrem kvality / ceny zabývá už 12 let. Za tuto dobu získal více než 6 500 aktivních uživatelů. Své služby stále inovuje a reaguje na aktuální změny trhu. Díky tomu jejich projekty nepostrádají podporu GDPR, EET nebo třeba fulfillment a dropshipping služby. Mezi jednu z posledních novinek patří i automatická aktualizace skladu napříč eshopy Díky tomu uživatelé Webarealu ušetří mnoho času s aktualizací sortimentu a mohou se tak soustředit na skutečně důležité věci jako reklama a další rozvoj svého podnikání.

    Vedle již zaběhlých projektů připravuje Bohemiasoft ještě online fakturace zdarma a v plánu jsou i další nové služby pro podnikatele. Zjistěte, zda se některá z nich jako je například eshop za 150 kč nebo web za 83 kč, nehodí právě Vám!

Vstupenky na Marketing MIx můžete zakoupit zde:

- Brno https://form.fapi.cz/?id=8d46b046-f2e6-11e8-b58d-0a483fe6dc7e

- Praha  https://form.fapi.cz/?id=04b6b7d3-f2e7-11e8-b58d-0a483fe6dc7e 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět