Partneři
   
Falk&Ross: Váš profesionální a spolehlivý partner v oblasti reklamního textilu

Veliká nabídka produktů s více než 2500 modely 52 předních mezinárodních značek, 40 mil. kusů stále skladem, skvělý servis a know-how našeho týmu z nás dělá vedoucího distributora reklamního textilu na evropském trhu.

To vše doplňuje skvělý výběr produktů jednotlivých značek. Nabízíme známé mezinárodní značky, ale jsme také pyšní na naše exkluzivní značky, které nás odlišují od ostatních distributorů, a díky kterým vám pomůžeme vystoupit z davu.

  • Seznamte se s SGTee, tričkem se skvělými výsledky tisku jakoukoliv technikou. Nepřehlédněte ani další produkty z kolekce značky SG, která nabízí širokou paletu barev a velikostí pro pány dámy a děti.
  • Hledáte něco moderního a trendy? Nakedshirt nabízí trička, polokošile a mikiny z různorodých materiálů, včetně organické bavlny a to kompletně bez štítku pro snadný rebranding a vytvoření vlastní značky.
  • FDM – je značka nabízející kvalitní mikiny a mikiny s kapucí pro volný čas, sport, do práce, či do školy. Modely jsou dostupné v širokém spektru barev.
  • Veliká nabídka 50 pestrých barev – toto je naše značka the Jassz Bags. Tato značka vám přináší tašky s dlouhým, či krátkým uchem pro každodenní užití. Další značky Jassz Towels a Jassz Bistro se skládají z různorodých produktů v oblasti pohostinství, hotelnictví a jsou vhodné i na promo akce.
  • Nepřehlédněte naše potisknutelné plátěné boty SG Footprints. Ponechte volnou ruku své fantazii a vytvořte si svoje jedinečné boty, jaké nebude mít nikdo jiný!

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět