Partneři
   
Nepřevrhnutelný hrnek, pohlednice s rozšířenou realitou a mnohem více

Objevte úžasné novinky na stánku Brand Gifts na veletrhu Marketing Mix v Brně!

Nepřevrhnutelný hrnek

- právě nyní začíná doba pro novou definici hrnku: zůstane stát na nakloněném povrchu! Už nikdy hrnek nerozliješ. Úžasná technologie je ukryta v samém dnu s chytrou podložkou, která zajišťuje extra ochranu díky vakuovému efektu a zabraňuje rozbití či nechtěnému rozlití. Tahem nahoru hrnek naopak velmi snadno zvedneš. Dvojité stěny z nerezové oceli udržují požadovanou teplotu (chladný nebo teplý obsah).

odkaz: https://www.brandgifts.cz/produkty/originalni-reklamni-darky/nepreklopitelne-hrnky/

 

Termohrnek Espresso

- bombastický termohrnek pro espresso (160 ml) a jiné teplé nápoje s dvojitou izolací. Svou velikostí (dvojité espresso) je vhodný pro všechny běžné kávovary i držáky pohárků v automobilech. Nadchne každého, kdo si nechce nechat ujít svoji pravidelnou kávu, když je na cestách. Je vysoce kvalitní a robustní díky použité nerezové oceli, odolný proti rozlití, má transparentní plastový uzávěr s praktickým pojistným jazýčkem a gumovým těsněním a je odolný proti rozlití. Ideální pro opakované použití místo plastových šálků.

odkaz: https://www.brandgifts.cz/produkty/originalni-reklamni-darky/Termohrnek-Espresso/

 

Pohlednice s rozšířenou realitou

- vyzkoušejte si famózní novinku: interaktivní pohlednici oživenou videem. Prezentujte své služby nebo produkty zábavnou atraktivní formou za pomocí trendy mobilní aplikace. Jednoduše oskenujete QR kód na pohlednici. Aplikace následně zobrazí připravené video, jehož obsah obvykle přímo souvisí s obrázkem vytištěným na pohlednici. Významně rozšiřuje možnosti tištěného sdělení, doplňuje obraz v pohybu, zvuk i emoce.

odkaz: https://www.brandgifts.cz/produkty/originalni-reklamni-darky/ar-pohlednice/

 

Nejmenší telefon na světě

- funkční reklamní telefon o velikosti kreditní karty s vaší plnobarevnou grafikou a s možností uchycení na klíčenku nebo poutko. Přímé telefonické spojení až na 8 nastavených rychlých voleb. Spolehlivě budí pozornost okolí a jsou skvělými "conversation startery" - zkrátka dokáže zaujmout. Po vyzkoušení budí ve většině lidí WOW efekt: "Tahle malá věcička opravdu telefonuje?!". :)

odkaz: https://www.brandgifts.cz/produkty/originalni-reklamni-darky/nejmensi-telefon-na-svete/

 

Značkové novinky

- a samozřejmě již tradičně Brand Gifts představí také novinky z oblasti prémiových firemních dárků pro manažery od světoznámých značek HUGO BOSS, ICE WATCH, CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL nebo nové tvary reklamní keramiky, skla a porcelánu Porceline by MAXIM.

odkaz: https://manazerskedarky.cz/en/products#?offset=0&limit=60&orderBy=featured&collections%5B%5D=new


Pokud chcete opravdu ohromit své klienty, zastavte se na stánku Brand Gifts.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět