Partneři
   
Grafický design aktuálně – Jak „zaúkolovat“ grafika? Dozvíte se na konferenci na Marketing Mixu Ostrava 19. 2. 2019

Jak „zaúkolovat“ grafika, aby váš výrobek, služba nebo firemní identita byla designově in a dobře prodávala? Blok informací pro grafiky i jejich zadavatele. Vstup ZDARMA. Více o veletrhu Marketing Mix se dozvíte ZDE.

19. února 2019 – Clarion Congress Hotel – sál Silver  
Přednášky GRAFICKÝ DESIGN aktuálně

Odborný garant: Unie grafického designu

14.00 – 14.30 hod.
Co byste měli vědět o práci grafika pro případ, že by to nevěděl váš grafik.
Projdeme vybrané zákonitosti v designu a vědecké poznatky o člověku a jeho vnímání. Ty, které by měl znát a zohledňovat váš grafik či designér, aby váš web, inzerát nebo prezentace byly srozumitelné a funkční. Ještě nikdy se totiž nestalo, aby bylo něco z toho srozumitelné přespříliš. S novými znalostmi budete přísnějším a náročnějším zadavatelem grafického designu.
Zdeněk Sládek, Studio Protein, s.r.o., www.dostdobrydesign.cz

14.40 – 15.10 hod.
BrandCloud: Váš design a marketing sbalený v cloudu.
Zjistěte, jak ušetřit čas a peníze. Využijte on-line brand/marketing manuál jako efektivní nástroj komunikace a distribuce, ať již interně nebo s dodavateli, od počítače nebo z Vašeho mobilu stejně, jako to dělá například Ambiente, město Plzeň, Česká pojišťovna nebo třeba Sklárny Bomma a Rückl. Přehledně, rychle a vždy v dresu Vaší firmy.
Karel Drašnar, BrandCloud s.r.o., www.brandcloud.cz

15.20 – 15.50 hod.
Doteky s polygrafickou produkcí.
Příklady moderních a aktuálně nejnovějších postupů používaných při zpracování tiskovin. V hledáčku obsahu prezentace bude povrchová úprava obálek knih, obalů či merkantilních tiskovin, digitální tisk přídavnými barvami, digitální velkoplošný produkční tisk a tisk UV ofsetovými tiskovými barvami (tisk na nenatírané grafické papíry). Dozvíte se, co je dnes v polygrafii COOL a co naopak OUT.
Martin Novotný, Noviny pro grafický průmysl, GRAFIE CZ, s.r.o., www.grafie.czLíbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět