Partneři
   
Kouzla efektivního marketingu vám odhalí tým z Q2 Interactive!

A jsou tu zase! Tým z Q2 Interactive bude čarovat na dalších ročnících Marketingového Mixu v Praze i Brně. Tápete v digitálním světě sociálních sítí, newsletterů a statistik Google Analytics? Přijďte si nás poslechnout a dozvíte se, jak se věci mají a jak je dělat efektivně.

Čarujete v mezinárodních vodách jako David Copperfield nebo sbíráte králíky z klobouku? Ukážeme vám, jak vytvářet vysoce efektivní marketing ve vaší společnosti. Obchody nejsou o štěstí a náhodách, pronikněte s námi do pravé podstaty online magie.

Tomáš Margold je už 11 let projektovým manažerem v Q2 Interactive. Má zkušenosti ze stovek větších či menších kampaní, ať už v komerční sféře (Nestlé, Danone, Yoplait, Suzuki) nebo pro státní instituce (Univerzita Karlova v Praze, SŽDC).

Tomáš je absolventem Fakulty informačních technologií na VUT v Brně. Miluje bláznivé akce, jízdu na kajaku, dobré víno a zpěv.

Tomáš Margold - LinkedIn

Klára Hasníková je online marketérka v Q2 Interactive. Klára má zkušenosti s online reklamou pro vzdělávací instituce (University of Oxford, University of Birmingham, University of Liverpool) a PR kampaněmi (české prezidentské volby 2013, Labour Party v UK) v ČR i zahraničí. Spolupracovala s British Embassy v ČR. Klára má ráda pozornost před velkým publikem.

Klára studovala kombinaci marketingu, reklamy a PR na University of Worcester v Anglii. Má ráda francouzskou kulturu, české pivo a cestování.

Klára Hasníková - LinkedIn

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět