Partneři
   
Designové a průhledné LED obrazovky

Uvažujete o tom, jak co nejefektivněji zviditelnit Vaši firmu? Chcete ukázat, že jste jiní, výjimeční, originální? Máte nový produkt nebo chcete jen designově zvýraznit sídlo Vaší společnosti? Podpořte svou image moderním a nadčasovým reklamním poutačem!

Zamyslete se nad investicí do LED reklamní obrazovky, která dodá Vašemu podnikání potřebnou image a zároveň umožní velice rychlou návratnost investice.

LED obrazovka je velmi atraktivní designový prvek, který není limitován velikostí ani tvarem! Může být venku nebo uvnitř, umístěna jakkoliv a kdekoliv. Není to již jen pouhý obdélník, ale může být například prodejním LED pultem, stolkem, poličkou, sloupem, koulí, kostkou, podhledem anebo umístěna ve schodišti!

Skvělou volbou pro reklamu do výloh a prosklených ploch jsou transparentní – průhledné - LED obrazovky. Lze jimi třeba také oddělit prodejní nebo VIP prostory. Pokud svítí, není poznat, že se jedná o průhledný prvek, pokud nesvítí, není skoro poznat, že tam vlastně jsou. Nespornou výhodou je fakt, že z vnitřku budovy ven vidíte a zvenčí vidíte zobrazená videa, reklamy, obrázky apod. Vypadají úžasně v nákupních centrech a obchodních domech, jsou absolutně bezhlučné a propouštějí denní světlo. Běží na nich reklamní spoty, videa a upoutávky na výrobky, které máte najednou chuť si koupit.

Pokud máte zájem o více informací, napište si o náš nový katalog TIME for LED, který Vám zašleme zdarma e-mailem nebo poštou, nebo navštivte naše webové stránky www.Trico-obrazovky.cz. Jsme také na Facebooku – TriCo obrazovky - nebo nám kdykoliv zavolejte pro konzultace zdarma u Vás nebo u nás na tel. +420 606 223 224.

 

TriCo systems s.r.o. Klírova 1919/9, 148 00 Praha 4 tel.: +420 606 223 224 www.reklamniobrazovka.cz www.LEDvelkoplosneOBRAZOVKY.cz www.TriCo-obrazovky.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět