Partneři
   
Průhledné – transparentní - obrazovky

Jejich využití je nadčasové! Pokud svítí, není poznat, že je průhledná, pokud nesvítí, není skoro poznat, že tam je - to jsou průhledné (transparentní) obrazovky.

  

Úžasně vypadají a jsou absolutně bezhlučné. Vyjímají se na obrovských prosklených plochách, na kterých běží videa, upoutávky a reklamní spoty. Kráčíte pasáží s obchody a říkáte si, že víte přesně, co máte koupit, míjíte výlohu a ta se náhle rozzáří! … Cože? Ona je to obrazovka??? A už sledujete poutavý reklamní spot produktu, který by Vás vystavený ve výloze nijak nezaujal. A najednou máte chuť si ho koupit!

Reklama ve výlohách je velmi atraktivní a na lidi působí mocným dojmem. Budoucnost nákupních center a obchodních domů - to je transparentní obrazovka do výlohy!

 

Velkou výhodou je, že prodejní výlohou je přes obrazovku vidět dovnitř a dovnitř prochází i venkovní světlo.

Další neméně důležitou výhodou je, že naše led obrazovky mají veškerou elektroniku integrovanou v rámech obrazovky, takže odpadá nutnost umístění ovládacích boxů a zdrojů.

A ještě jedna dobrá zpráva! Díky tomu, že je obrazovka umístěna za sklem, není ve většině případů potřeba žádného povolení stavebního úřadu.

TriCo systems s.r.o.
Klírova 1919/9, 148 00 Praha 4
tel.: +420 606 223 224

www.reklamniobrazovka.cz
www.LEDvelkoplosneOBRAZOVKY.cz
www.multimedialnikostky.cz
www.kalkulatorobrazovek.cz
www.led88.cz
www.TriCo-obrazovky.cz

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět