Partneři
   
Skupina COOP a Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně podepsaly dohodu o vzájemné spolupráci

Praha 17. února

COOP s Provozně ekonomickou fakultou podepsaly rámcovou dohodu o vzájemné spolupráci při vzdělávání studentů, praxích, nabídkách zaměstnání a přípravě společných projektů. Spolupráce navazuje na vzdělávací program Skupiny COOP, která již provozuje 10 středních škol po České republice.

Podpis smlouvy o spolupráci s univerzitou v Brně proběhl na základě dlouhodobého plánu Skupiny COOP o podpoře vzdělávání s cílem získávat absolventy i pro regiony tak, aby nedocházelo k odchodům mladých lidí do velkých měst a zahraničí.

"Naším primárním cílem je rozvoj lokalit, kde působíme. Zejména podpora lokální zaměstnanosti a místních komunit. Jsme rádi za možnost rozvoje aktivit s významnou tuzemskou univerzitou a její fakultou, která se dlouhodobě zaměřuje na oblast obchodu,“ uvedl Lukáš Němčík za skupinu COOP. Ta zastupuje téměř 3 tisíce prodejen po celé České republice s hlavním zastoupením v regionech.

Skupina COOP v současnosti provozuje 10 středních škol a vzdělávací institut. Školy, které sídlí v Benešově, Humpolci, Praze, Lomnici u Tišnova, Pelhřimově, Poličce, Šilheřovicích, Žatci, Žďáru nad Sázavou a Znojmě provozují celou řadu studijních oboru. Mezi ty významné patří gastronomie, cestovní ruch, informační technologie, služby, ale i obchod.

Kontakt za Skupinu COOP:

Lukáš Němčík - lukas.nemcik@coop.cz

Mobil: +420 603 588 330

http://www.skupina.coop

Kontakt Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity:

Ing. Jan Turčínek, Ph.D. - jan.turcinek@mendelu.cz

Tel.: +420 545 13 2263
Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět