Partneři
   
Marketingový tanec předvede tým z Q2 Interactive

Jak oslovit stávající zákazníky emailem? Jak získat nové kontakty? Jak pracovat na sociálních sítích? Tohle vše vám v rámci veletrhu poradí parta z internetové agentury Q2 Interactive.

V rámci přednášek MIX trendů a novinek se v 11:30 můžete také zúčastnit Taneční školy marketingu pro pokročilé, kterou vám přináší Tomáš a sličná kolegyně Petra.

Přirovnejme na chvíli marketing ve vaší firmě k tanci. Má vaše taneční partnerka pošlapané lodičky nebo válíte tango na mezinárodní úrovni? Ukažme si kroky remarketingového waltzu, zažijme rytmus sociálních sítí a divoké skoky polky na parketu návštěvnosti webů.

Pokud Vás zajímá problematika email marketingu, bude pro Vás k dispozici David Krásenský, který stojí za službou Posílátko.

Tomáš Margold je už 9 let součástí týmu Q2 Interactive, kde začínal jako programátor, ale dnes funguje jako account manager a vedoucí online marketingové divize. Má zkušenosti ze stovek větších či menších kampaní, ať už v komerční sféře (Nestlé, Danone, Yoplait, Suzuki) nebo pro státní instituce (Univerzita Karlova v Praze, SŽDC).

Tomáš je absolventem Fakulty informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně. Miluje bláznivé akce, jízdu na kajaku, dobré víno a zpěv.

Tomáš Margold - LinkedIn

David Krásenský je v Q2 Interactive už 10 let. Získal zkušenosti jako programátor, webdesigner a kodér, dnes je zúročuje jako account manager a hlavní pošťák služby Posílátko, která zajišťuje email marketing pro společnosti jako je Billa, Leaseplan nebo CBRE.

David je absolventem Fakulty informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně.

David Krásenský - LinkedIn

 

Kontakty

Q2 Interactive
Bayerova 30
602 00 Brno
E-mail: info@q2.cz
WWW: q2.cz
Tel.: +420 515 546 178
Fax: +420 515 546 177Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět