Partneři
   
Reklamní předměty REDA opět na veletrhu Marketing Mix

Společnost REDA a.s. vznikla v roce 1991 a letos slaví své 25. narozeniny. Díky dlouholetým zkušenostem s importem i exportem reklamních a dárkových předmětů a sehranému týmu se aktuálně řadíme mezi nejvýznamnější hráče na trhu nejen v České republice, ale i v Evropě.

Aktuálně nabízíme více než 6 500 různých reklamních předmětů na našem e-shopu nebo v katalogu. Naše nabídka obsahuje reklamní a dárkové předměty z řad tradičních kuličkových per, kancelářských potřeb, cestovních tašek, přívěsků, deštníků, kalendářů, diářů a PF karet. Dále pak nabízíme manažerské dárky značky SANTINI, outdoorové vybavení do přírody BEAVER a ekologicky šetrné produkty GREEN IDEAS. Každý rok přinášíme na trh novinky, a díky vlastnímu oddělení kvalitářů v Číně, dodáváme spolehlivé zboží.

Díky modernímu vybarvení a strojům dokážeme potisknout zboží dle požadavků klientů více než 10 potiskovými technologiemi. Technologie neustále inovujeme, abychom udrželi nejvyšší kvalitu.

REDA reklamni predmety

Naše logistické oddělení zajišťuje přepravu do 51 zemí světa. Zákazníkům se naplno věnuje tým více než 250 profesionálů na centrále v Brně a pobočkách v Praze, Plzni, Ostravě a Zlíně.

Hlavním posláním naší společnosti je vzájemně spolupracovat, s cílem stát se první volbou zákazníka a lídrem na trhu v oboru reklamních a dárkových předmětů. Uvědomujeme si, že k dosáhnutí tohoto cíle jsou důležití především naši lidé, jako největší deviza naší firmy. S hrdostí si stojíme za kvalitou naší práce, jejíchž prostřednictvím budujeme úspěšnou, inovativní, dynamickou a flexibilní společnost.

Kontakt

REDA a.s.
Hviezdoslavova 55d
627 00 Brno-Slatina
Česká republika

Bezplatná linka: +420 800 13 13 13
Spojovatelka, recepce: +420 548 131 111
Fax: +420 548 131 666
IČO: 18828507
DIČ: CZ18828507

E-mail: info@reda.cz
www: www.reda.cz
reda

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět