Partneři
   
Networking napříč veletrhem Marketing Mix

Vstupenka s networkingem

Nemusíte být jen pasivním návštěvníkem veletrhu Marketing Mix - využijte návštěvy k navázání nových obchodních kontaktů. Vstupenka s networkingem je vaše osobní prezentace a nabídka vašich schopností a dovedností pro všechny účastníky akce Marketing Mix za cenu řádkového inzerátu v lokálních novinách. Vstupenka s networkingem předpokládá zaplacení účastnického poplatku ve výši 150,- Kč + DPH, celkem 182,- Kč.

Vstupenka s networkingem – vaše šance na nové kontakty. Vyplňte informace pro networkingový seznam do přihlášky - zde. Vystavovatelé a přednášející budou do seznamu zahrnuti automaticky. Každý účastník nebo návštěvník obdrží networkingový seznam. Návštěvníci zapojení do networkingu budou mít na visačce viditelné číslo z networkingového seznamu, podle kterého je budou zájemci moci kontaktovat. Další možnost kontaktu přes telefon a email v seznamu – schůzka na místě na Marketing Mix nebo po domluvě. Údaje pro networkingový seznam – nutné zaslat do uzávěrky 16. 3. 2016, naskenujte na marketingmix@omnis.cz nebo vypište údaje v předepsané struktuře do těla emailu. Později zaslané údaje nebudou zařazeny do networkingového seznamu.


Networking workshop

Chcete získat základy nebo se zdokonalit v aktivním networkingu? Možná bude pro vás networking ten nejúčinnější marketingový kanál - a přitom zadarmo! Vstup na tento workshop předpokládá zaplacení účastnického poplatku ve výši 450,- Kč + DPH, celkem 545,- Kč. Účastnický poplatek zahrnuje účast na Networkingovém workshopu a Vstupenku s networkingem vč. zápisu v networkingovém seznamu. Malá investice s velkým potenciálem.

Networking – budujte značku osobně
Využijte networking pro získání informací, zakázek nebo k aliančnímu marketingu. Sběrem vizitek vše jenom začíná! Jak otevřít konverzaci, představit se pomocí elevator pitch a najít propojení si řekneme a taky vyzkoušíme! Budování vztahů je dovednost, se kterou se nerodíme každý, ale naučit se dá. Řekneme si proč vztahy budovat i jaký to může mít dopad na Vás a také Vaše klienty.
Regina Bednaříková, Akademie Orlita s.r.o.


Kontakt

Ing. Eva Fuglíčková
tel.: 588 881 427
mobil.: 776 711 499
fuglickova@omnis.czLíbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět