Partneři
   
PROFISIGN plus letos na Marketing Mixu představí nejnovější technologie pro potisk textilu

Již více než 10 let zastupujeme na českém trhu renomované výrobce zařízení a strojů pro výrobu reklamy. Nejen že dodáváme technologie a poskytujeme záruční i pozáruční servis, ale po celou dobu také působíme jako dodavatelé materiálů, příslušenství a dokončovacích zařízení.

V našem produktovém portfoliu je tedy vše, co reklamní agentura, nebo dílna potřebuje pro svoji produkci. Vysoká kvalita námi dodávaných výrobků se již sama časem prověřila. Přesvědčte se i Vy!

V rámci veletrhu Marketing Mix Ostrava budeme prezentovat nejnovější technologie a materiály v oblasti potisku textilu. Z technologií Vám představíme tiskárnu pro přímý potisk textilu polyprint a také kombinovaný ekosolventní plotr Roland. Na stánku naší firmy bude ukázka novinek z kategorie nažehlovacích materiálů renomovaného výrobce Siser a samozřejmě Vám rádi předáme informace i o ostatních technologiích a materiálech z oboru výroby reklamy. Při příležitosti naší prezentace na této akci pro Vás máme připravené i akční nabídky.

profisign plus

Navštivte náš stánek v rámci veletrhu Marketing Mix Ostrava, nebo se na Vás budeme těšit na našem showroomu v Praze. Více informací a kontaktní údaje najdete na našich stránkách www.profisignplus.cz
 

PROFISIGN plus s.r.o.

Papírenská 1, Praha 6
T: +420 226 200 190
F: +420 226 200 191
lukas.rucka@profisignplus.cz
www.profisignplus.cz
www.siser.cz

Profisign plus

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět