Partneři
   
Bača a pošťák jsou zpět! A představí se na Marketing Café

Rok se s rokem sešel a je načase oprášit vizitky. Srandisti z internetové agentury Q2 Interactive opět vyrážejí prezentovat na Marketing Mix. Témata však budou víc než vážná.

Agentura Q2 Interactive vznikla v roce 1998 a zabývá se vším, co se točí kolem internetu. Návrh a vývoj webů, analytika, kreativní grafika, reklama. Nově se oddělila divize GetOne, která svým rozsahem a zaměřením přerostla běžné zakázky internetové agentury.

GetOne vyvíjí mobilní aplikace pro všechny hlavní mobilní operační systémy – iOS, Android, Windows. Specialitou je vývoj CRM systémů a produktových konfigurátorů.

Pro velký úspěch se i po roce vrací prezentace služby Posílátko. Pokud vás zajímá jak efektivně připravit, nebo zvýšit výkon emailové kampaně, určitě se zastavte.

Do třetice vám ukážeme online marketingovou platformu Kentico, které se bude věnovat Tomáš v rámci své přednášky na Marketing Café.

 

Budeme se na Váš těšit v Praze 15. 9. i v Brně 22. 9.

 

    

 

Tomáš Margold je už 9 let součástí týmu Q2 Interactive, kde začínal jako programátor, ale dnes funguje jako account manager a vedoucí online marketingové divize. Má zkušenosti ze stovek větších či menších kampaní, ať už v komerční sféře (Nestlé, Danone, Yoplait, Suzuki) nebo pro státní instituce (Univerzita Karlova v Praze, SŽDC).

Tomáš je absolventem Fakulty informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně. Miluje bláznivé akce, jízdu na kajaku, dobré víno a zpěv.

Tomáš je velký kamarád s Davidem.

https://www.linkedin.com/in/margold

   

David Krásenský je v Q2 Interactive už 10 let. Získal zkušenosti jako programátor, webdesigner a kodér, dnes je zúročuje jako account manager a hlavní pošťák služby Posílátko. 

David je absolventem Fakulty informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně.

Má rád dobré jídlo, zvířátka a heavy metal.

David je velký kamarád s Tomášem.

https://cz.linkedin.com/in/davidkrasensky

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět