Partneři
   
IS MEDIA představí in-store technologie na Marketing Mixu v Praze

Uvažovali jste někdy o tom mít vlastní rádio či televizi, kde se bude hrát přesně to, co chcete Vy? Že nejste Rupert Murdoch či Silvio Berlusconi? Nevadí. Se společností IS Media nemusí být tento svět jen pouhým snem, ale lze jej poměrně snadno převést do reality.

Zpříjemnit si pracovní prostředí, nebo nabídnout svým zákazníkům umocnění zážitku z nákupu? IS Media dokáže obojí, díky nabídce inStore médií se tak každý může ocitnout téměř kdekoliv.

Na míru potřebám svých klientů dokáže poskytnout inStore rádio a inStore televizi pro menší provozy i pro nejnáročnější klientelu. Obsahová náplň programu inStore médií je závislá pouze na požadavcích zákazníka. Umí předat pořádnou dávku adrenalinu, povzbudit, nalákat, ale i uklidnit, odpoutat od všedního stresu, dodat impuls pro relax těla i duše.

V této oblasti podniká společnost IS Media již sedmým rokem a své služby poskytuje na více než 200 místech po celé České a Slovenské republice. Kvalitní základní kameny staví na využívání nejmodernějších technologií a 15leté zkušenosti v technickém a programovém oddělení jednoho z největších českých rádií. Malá restaurace na růžku či síť hypermarketů si žádají odlišný přístup i technologické řešení, neméně důležitá je samozřejmě i přiměřená cenová kalkulace – to vše IS Media zohledňuje a vždy vyvíjí osobité v souladu s přáním klienta.

V průběhu veletrhu Marketing Mix 15. září v Praze představí IS Media své hlavní produkty, poskytne detailní informace, rady a tipy, jak inStore média využít pro jakýkoli obor podnikání.

IS inStore rádio – na míru připravené vysílání, které zvyšuje nákupní či zážitkový komfort, posiluje image společnosti a zvyšuje účinnost marketingových nástrojů v místě prodeje, je vhodné pro obchodní řetězce a obchodní centra.

Web rádio – online rádio s pestrým programem, vlastními reklamními spoty, hudbou na míru a úsporou poplatků pro OSA a Intergram, je vhodné pro menší klientelu jako například prodejny nebo restaurace.

IS inStore televize – specifické, vysoce individualizované médium v podobě vlastní televize.

IS Menuboard - digitální menuboard zajistí moderní způsob prezentace jakýchkoli výrobků a snadnou správu obsahu. Lze vysílat obrázky i videa a pravidelně je měnit v čase tak, jak si daný provoz vyžaduje.

Pořídit si zcela nové médium do svého provozu si žádá odvahu, která musí být náležitě oceněna. Lidé z IS Media si toto uvědomují a pro každého vždy hledají individuální cestu, jak dosáhnout vytyčeného cíle.

www.ismedia.cz

IS Media logo

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět