Partneři
   
Vyberte si z kolekce reklamních dárků TERIBEAR limited edition na Marketing Mixu

BRAND CONCEPT s.r.o. je reklamní agenturou se specializací na reklamní předměty a firemní dárky, která dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. Výsledkem tohoto spojení je unikátní kolekce B2B reklamních dárků TERIBEAR limited edition, která bude 15. 9. 2015 představena na veletrhu Marketing Mix v Praze a o týden později i v Brně.

Nabízené služby

V nabídce agentury naleznete více než 30 000 katalogových předmětů od psacích potřeb přes outdoorové vychytávky až po značkový textil. Vzhledem ke stále většímu zájmu o BIO a FAIRTRADE výrobky dodává reklamní předměty i v této kvalitě, zaměřuje se také na české produkty a regionální výrobce.

Mimo katalogových předmětů nabízí společnost i tailor made dárky - návrh a výrobu dárků na zakázku dle přání klienta, přičemž produkce je zadávána u specializovaných výrobců v Evropě nebo v Asii. Na všechny předměty je možné aplikovat logo pomocí vhodných technologií (laser, výšivka, tamponový tisk, ražba a další).

Škála služeb je ale podstatně širší a patří mezi ně:

  • kompletace zboží do dárkových a tematických sad
  • uskladnění zboží a řízená distribuce
  • grafika – počítačové hry a animace, POS materiály, reklamní tiskoviny
  • direct mail
  • spotřebitelské soutěže, věrnostní programy
  • správa e-shopu aj.

TERIBEAR limited edition

Kvalitní české produkty, originální design, pevně stanovený příspěvek na pomoc znevýhodněným dětem – to jsou klíčové atributy unikátního projektu typu cause related marketingu, jehož cílem je podpořit náhradní rodinnou péči a profesionalizaci pěstounských rodin. Na tyto účely se díky TERIBEAR limited edition vybralo již více než 400 000 Kč a zájem firem, které chtějí tímto způsobem mimo jiné posílit svou image, neustále roste. Originalitu, design, provedení, ale i přidanou hodnotu těchto dárků ocenila nejednou i odborná porota, která každoročně hodnotí nejlepší výrobky na trhu reklamních předmětů v rámci soutěže Hvězda 3D reklamy.

Na vzniku v pořadí již čtvrté kolekce TERIBEAR limited edition se podíleli významní čeští designéři, jako je Vladimír Žák, Objev roku 2008 Czech Grand Design, sklářský designér Rony Plesl, držitel ocenění Czech Grand Design – Designer roku 2011, ale i přední česká návrhářka Klára Nademlýnská. Všechny dárky naleznete na www.trendybrandy.cz.

    

Kontaktní informace

Sídlo: F. X. Procházky 162/9, 250 01 Brandýs n. L.

Provozovna: Zápská 1913, 250 01 Brandýs n. L.

Tel.: +420 773 618 664 

Mail: info@brandconcept.cz

Web: www.brandconcept.cz

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět