Partneři
   
LEDcolor.cz – moderní forma reklamního sdělení na Marketing Mixu v Praze

Potřebujete reklamu, která v co nejkratším časovém intervalu sdělí co nejvíce informací? Potom je tu pro vás ITERM Factory Group s.r.o. Česká rodinná společnost, která vyrábí LED banery, výstrče, lékárenské kříže, informační tabule a LED projekční televize.

Proč je reklamní led panel tou nejlepší volbou? Je to prosté, běžící text, živé obrazy a videa se zvukem přitahují pozornost očí. Během jedné minuty dokážete sdělit až 20 různých informací. Jedná se o moderní formu reklamního sdělení, jak pro chodce, tak pro osoby v projíždějících automobilech. Informaci vždy předáte aktuálně a výrazně. LED baner od velikosti 96x16 cm vás zviditelní nepřehlédnutelným způsobem.

Zobrazované informace jako jsou čas, teplota, vlhkost, datum a odpočty časů do začátku akcí, pro vás budují skupinu pozorujících, kteří sledují vaši reklamu a očekávají tyto informace.

Ovládací a komunikační program je zdarma dodáván s LED panelem. SW je jednoduchý a po rychlém zaškolení snadno pochopitelný. Program umožňuje široké pracovní nasazení LED panelu, jako účinné reklamy. Přesně si určíte, ve kterou dobu a kdy se jaký reklamní spot bude vysílat.

Komunikace s LED panelem je volitelná. Nabízíme komunikaci přes USB, paměťové karty, datovou síť LAN kabelem, bezdrátově přes WiFi a vzdáleně přes mobilní síť GSM.

Reklamní panely vyrábíme z kompozitních materiálů a špičkových led technologii. LED reklama je díky rychle se snižujícím cenám technologii stále dostupnější pro široké řady podnikatelů a obchodníků. Každý náš výrobek je originál, a je na něj stanovena výrobní cena.

 

Člověk se vždy podívá na něco zářivého a pěkného. Zaujme to jeho pozornost, a příjme vaše informační sdělení, a to je důvod proč to děláme.“

 

Pro více informací pište na naši informační linku info@iterm.cz nebo volejte zdarma na 800 601 602.

 

 

Logo   
Kontakt:
LEDcolor.cz
ITERM Factory Group s.r.o.

SHOWROOM Přerov
Čapka Drahlovského 22
Přerov 750 02
 
773 400 608
800 601 602
 
FAX: 211 221 487

 

 S odborníky z ITERM Factory Group se můžete setkat 15. září v Praze na veletrhu Marketing Mix.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět