Partneři
   
Marketing Mix - Marketing Café

Čtvrtek 15. září - Hotel DUO - Praha - 10,00 - 13,25 hod.

Chcete navštívit veletrh Marketing Mix? Jako bonus vám nabízíme ochutnávku z novinek a trendů reklamy a marketingu.

Vstup je zdarma, možnost zúčastnit se jen přednášek, která vás zajímají.  Na jednotlivé přednášky se zaregistrujte emailem na marketingmix@omnis.cz. Registrace slouží ke stanovení potřebné kapacity míst.

Program

10,00  – 10,35 hod.
Zjistěte ze kterých reklam a médií k vám (ne)přicházejí tel. objednávky
V reklamě i v byznysu dnes lze měřit mnoho parametrů. Ve světě online reklamy jde již měřit téměř vše, navíc prakticky v reálném čase. V některých odvětvích ale převažuje první kontakt a poptávky telefonem  např. vzdělávací kurzy, dovolené na míru, ubytování, zdravotní úkony (kliniky), hypotéky, životní pojištění, autosalony a autoservisy, restaurace, služby... Umíte ale změřit a vyladit svoje reklamy tak, aby vám s objednávkou zavolalo co nejvíce lidí?
Eduard Tihoun, Jaroslav Vašut, C-all solutions s.r.o.

10,40 – 11,15 hod.  
Web jako součást vašeho obchodního procesu
Váš web (a následný online marketing) by měl cíleně zapadat do obchodního procesu vaší společnosti. Jaké jsou klíčové otázky, které byste si měli zodpovědět, než se do tvorby webu pustíte? Co bude následovat po spuštění webu? Jak to vše pomůže vašim firemním cílům? A hlavně, co na to říkají vaši zákazníci? – Na tyto a další otázky Vám odpovím v mé prezentaci a zároveň projdeme konkrétní případové studie, abyste získané vědomosti mohli rovnou použít.
Ing. Daniel Musil, AITOM Digital s.r.o.

11,20 – 11,55 hod.
Chytré využití reklamních předmětů v moderním marketingu
Inspirativní představení skutečně fungujících nástrojů propagace a podpory prodeje prostřednictvím reklamních předmětů a dárků. Prezentace úspěšných příběhů z praxe českých firem.  
Ing. Lenka Motyčková, Silic Média s.r.o.

12,00 – 12,35 hod.
Email marketing je mrtev, ať žije email marketing!
České firmy křičí, že jim nefunguje, jeho časy prý skončily. Opak je ale pravdou. Pro řadu firem se stal stabilním nástrojem pro pravidelný přísun nových zákazníků a opakovaný prodej. Posvítíme si na nejčastější zbytečné chyby českých firem a podnikatelů a ukážeme si, jak získat díky efektivnímu email marketingu  i 2x více zákazníků, a to v jakémkoli odvětví…
Kateřina Fišerová, manažerka značky SmartEmailing

12,40 – 13,25 hod.
Showtime! Novinky reklamních předmětů na Youtube a módní přehlídka (reklamní textil a doplňky).
Kryštof Sýkora, TOVÁRNA-DESIGN s.r.o.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět