Partneři
   
Chytrá Schránka. Nenechte si svůj email zahlcovat reklamou!

Nenechte si svůj email zahlcovat reklamou! Chcete mít přehled o akcích v obchodech, ale reklamní emaily vás obtěžují? Prodírat se stohy tištěných letáků vás už nebaví? Řešením je ChytráSchránka.cz. Zde si zřídíte svou vlastní schránku, do které vám budou chodit nabídky z obchodů, protříděné a aktuální. Navíc si můžete nastavit položku, která vás zajímá, a už vám žádná zajímavá akce neuteče.

Abyste už žádný newsletter nepřehlédli

Většina obchodů vydává pravidelně elektronický leták neboli newsletter s aktuální nabídkou. Oproti tištěné verzi je ekologičtější, a navíc i praktičtější. Přečíst si ho můžete na libovolném elektronickém zařízení, a navíc se proklikáte přímo do daného obchodu, kde se dozvíte podrobnosti o produktu a mnohdy jej můžete rovnou zakoupit. To vám ušetří čas, finance a námahu.

Není třeba se registrovat u každého obchodu zvlášť

K odběru těchto elektronických letáků se běžně musíte u daného obchodu zaregistrovat. Následně vám budou chodit reklamní emaily, ale pokud chcete sledovat obchodů více, zahltí vám brzo vaši emailovou schránku. Těch největších obchodů, které letáky vydávají, je totiž okolo 150. Jde to ale i jinak. ChytraSchranka.cz nabízí ucelenou a přehlednou nabídku newsletterů ze všech možných obchodů. Najdete zde letáky ze sekce potraviny, kosmetika, zdraví, oblečení a obuv, nábytek, dům a hobby, cestování, pro děti, elektronika, hudba, knihy a další.

Zřiďte si svůj vlastní Inbox a jděte s dobou

Chcete svůj vlastní Inbox, do kterého vám budou všechny aktuální elektronické letáky chodit? Stačí se zaregistrovat na stránce ChytraSchranka.cz. Váš pracovní a soukromý email zůstane těmito reklamami nedotčen, a přehled aktuálního zboží si můžete prohlédnout, až na to budete mít čas a náladu.

ChytráSchránka vám pomůže sehnat věci nejlevněji

Sháníte nějakou konkrétní věc? Zajímají vás ceny zboží a jejich porovnání v různých obchodech? Pak využijte funkci s názvem Hlídač, kterou ChytráSchránka také nabízí. Stačí zadat název produktu, například „mikrovlnná trouba“ nebo „iPhone“, a jakmile se v nějakém newsletteru toto zboží objeví, budete o tom okamžitě informováni.

Jak je vidět, reklamní emaily už nemusí být pouze obtěžující, ale ve správné podobě mohou dobře posloužit. Díky ChytréSchránce ušetříte čas i peníze.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět