Partneři
   
Roadshow „Discover Sophos“ poskytne prodejním partnerům nejnovější technologické i obchodní informace

Praha, 18. srpna 2015 – Společnost Sophos, přední firma zaměřená na bezpečnost IT, zavítá se svou roadshow 3. září do Prahy a představí zde nejnovější technologické a obchodní trendy. Kromě nových řešení v oblastech firemní bezpečnosti, cloudu, jednotné správy hrozeb (UTM) a správy mobility se prodejní partneři dozvědí více o novém partnerském programu a celkové strategii firmy. Roadshow by také měla partnerům přinést nové příležitosti, jak rozšířit vlastní marketingové aktivity. Roadshow „Discover Sophos“ v průběhu podzimu navštíví kromě Prahy také Dubaj, Rijád, Varšavu, Stockholm a Helsinky.

Naše roadshow je velmi úspěšná v německy mluvících zemích, kde se jí účastní více než 800 partnerů a proto jsme se rozhodli navštívit i další regiony. V České republice jsme zaznamenali růst prodeje našich řešení a chceme, aby naši partneři profitovali ze všech aktivit, které v Sophosu děláme,“ řekl Thomas Thoelke, ředitel obchodu regionu NEEMEA společnosti Sophos.

Podrobnější informace naleznete na stránkách roadshow.

Spojte se se společností Sophos

O společnosti Sophos

Již více než 100 milionů uživatelů ze 150 zemí se spoléhá na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat. Společnost Sophos nabízí jednoduše implementovatelné, spravovatelné a použitelné služby síťové bezpečnosti, zabezpečení koncových bodů, webových prezentací, elektronické pošty i mobilních zařízení. To vše za podpory globální sítě pro zkoumání hrozeb SophosLabs. Společnost Sophos sídlí v britském Oxfordu. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.

Kontakt pro média:

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

T: + 420 334 913 003

E: zuzana.zahorova@pram.cz

www.pram.cz

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět