Partneři
   
Živnostenské listy jdou do printu s nákladem 20 tisíc kusů

Mezi profesní tituly vstupuje nový měsíčník Živnostenské listy, názorový magazín nejen pro živnostníky. První vydání periodika v rozsahu 80 stran vychází už v září. Tištěný titul navazuje na pilotní vydání a internetový magazín. (TZ)

Tištěný měsíčník Živnostenské listy navazuje na úspěšné pilotní vydání a internetový magazín www.zivnostenskelisty.cz. „Za poslední čtyři měsíce jsme otevřeli mnoho témat, která hýbou podnikatelským životem. Nebáli jsme se pustit do kritiky zcela absurdních nebo přinejmenším sporných kroků současné vlády. Vývoj printové verze byl logickým vyústěním dosavadních aktivit,“ vysvětluje krok, který společnost vedl ke vstupu na trh tuzemského tisku, její generální ředitel Pavel Němeček.

Živnostenské listy, titul pro malé podnikatele a živnostníky, přináší jejich profesní příběhy, rozhovory o úspěších, pádech i cestách zpátky na podnikatelské výsluní a rozebírá témata, která právě tuto skupinu podnikatelů tlačí nejvíce. „Chceme upozorňovat na legislativní přehmaty, hledat řešení každodenních problémů živnostníků a trpělivě vysvětlovat, že malý podnikatel není parazit, ale základní kámen, na kterém stojí prosperita naší země,“ sdělila vedoucí redakce Kateřina Kotalová s tím, že obsah e-magazínu se spolu s příchodem podzimu zaměří také na video obsah. Redakce Živnostenských listů je otevřená přispěvatelům z řad podnikatelů. „Prostor u nás má každý podnikatel s hlavou otevřenou a odvahou sdílet osobitý a věcný názor,“ doplnila Kotalová. Tištěné Živnostenské listy budou distribuovány v nákladu 20 000 kusů.

Tři pilotní vydání v měsících dubnu, květnu a červnu obdrželi vytipovaní podnikatelé a členové podnikatelských organizací zdarma, a sice v celkovém nákladu 36 000 ks. Zářijové a následující vydání jsou plánovaná pro plošnou distribuci a stánkový prodej. S koncem měsíce července byl dokončen redesign internetového magazínu a v průběhu srpna dostanou Živnostenské listy aplikaci pro mobilní zařízení iOS. Mobilní aplikace pro Android svým uživatelům už slouží.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět