Partneři
   
Uspořádejte firemní akci v nových konferenčních zařízeních na Střední Moravě

Pro pořádání firemního setkání či kongresu na profesionální úrovni je Olomoucký kraj ideálním místem. Pokud se rozhodnete uspořádat akci v blízkosti okouzlujícího města Olomouc, které vás překvapí dechberoucí historickou krásou včetně památky zapsané na seznamu UNESCO, můžete využít služeb dvou nových reprezentativních resortů Theatre Hotel a S-Port hotel.

Theatre Hotel je součástí Resortu Hodolany, který se nachází přímo v Olomouci v dobré dopravní dostupnosti, nedaleko vlakového i autobusového nádraží. Hotel je ideální pro pořádání seminářů, prezentací, porad či jiných společenských akcí. Hostům nabízí šestnáct dvoulůžkových pokojů a čtyři apartmány, vlastní parkoviště, jednací místnost a wellness centrum.

„Konferenční místnost s kapacitou až padesát osob je vybavena moderní audiovizuální technikou. Po pracovní části setkání si u nás mohou účastníci zpříjemnit pobyt návštěvou restaurantu Entrée s moderní gastronomií, relaxačního wellness centra Scene, beauty salonu nebo casina go4games," sdělil ředitel Resortu Hodolany Martin Rak.

Pokud máte v úmyslu uspořádat vaše setkání dál od ruchu velkoměsta, určitě vás zaujme hotel S-Port, který leží poblíž města Olomouc v přírodním prostředí malebné obce Véska.

Pro firemní klienty hotelu S-Port jsou k dispozici moderní konferenční sál s kapacitou sedmdesát osob a malý jednací salónek pro deset osob, oba s denním prosvětlením. Všechny konferenční prostory jsou vybaveny dataprojektorem s plátnem, televizí s dvd přehrávačem, ozvučením, WiFi připojením a flipchartem.

„Pro naše klienty umíme připravit akci jakéhokoliv druhu, ať už v hotelu či v přilehlých sportovních areálech. Díky variabilitě vnitřních i venkovních prostor nabízíme kvalitní podmínky pro pořádání konference, teambuildingu, workshopu, školení, pro prezentaci nových výrobků i dalších setkání,“ uvedl ředitel hotelu Michal Veverka. Hotel S-Port navíc může hostům nabídnout k odreagování zbrusu nové wellness centrum se širokou škálou kvalitních služeb.

Pokud se rozhodnete uspořádat vaši plánovanou akci v hotelu S-Port, v Resortu Hodolany či v některém jiném zařízení v Olomouckém kraji a využijete poradenské služby Central Moravia & Jeseníky Convention Bureau, nebudete zklamáni. Tato organizace je členem Czech Convention Bureau a poskytuje organizátorům bezplatnou asistenci a nezávislé komplexní informace pro plánování a realizaci kongresů, konferencí, obchodních setkání a incentivních akcí na Střední Moravě a Jeseníkách.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět