Partneři
   
REMIKS – reklamní komiks, který vás odliší od konkurence

Ve druhé polovině července odstartoval marketingový projekt, který v současnosti nemá na českém trhu konkurenci. Pokud se chcete opravdu odlišit od konkurence, neváhejte dlouho, nyní je služba dostupná za zaváděcí ceny.

Tento unikátní projekt nese název REMIKS, tedy reklamní komiks. Nejeden z nás si vzpomene na populární fotoromány z časopisů, zaměřené na problémy teenagerů. Ale co třeba příběhy vašich zákazníků a služeb? Ty dnes žádná firma formou fotopříběhů nerozebírá. A je to škoda. Vyprávění propagačních příběhů je dnes u potenciálních zákazníků oblíbené, zvláště když se s problémem ztotožní.

S nápadem obnovit tuto formu vyprávění v moderní podobě přišel marketingový specialista Filip Novák, DiS.. Vytvoří pro vás originální scénář příběhu, který zaujme a pobaví, a spolu se svými kolegy vytvoří grafickou podobu podle vašich představ.

„V REMIKSu, který nabízíme, se zaměřujeme na služby, produkty, uživatelskou zkušenost a přínosy, které zákazník u dané firmy získá. Jde o to, věrně prezentovat službu takovou, jaká je.“

Běžné propagační a reklamní materiály tvoří výčty výhod produktů, či ilustrační fotky. U služeb navíc málokdo ví, co si konkrétně představit. S REMIKSem můžete potenciálním zákazníkům ukázat, jak vaše služba probíhá, nebo představit problém, který je následně vyřešen.

„Jde o názornou prezentaci uživatelské zkušenosti, která přitáhne mnohem větší pozornost, jak popis služby v nudných odrážkách.“

Říkejte si, co chcete, ale všichni jsme jako malí zbožňovali obrázkové příběhy. Myslete na to, že vaši zákazníci nejsou jiní. Navíc momentálně probíhá výběr klientů do prvních referencí za zaváděcí ceny - sleva 53%!

Zaujal vás REMIKS? Podívejte se, jak se reklamní komiks vytváří.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět