Partneři
   
Areál Brněnského výstaviště

O tom, kde se Marketing Mix Brno koná, jsme vás již informovali. Nyní se podíváme na to, jak se zorientovat v prostorách výstaviště BVV.

Areál

Odkaz pro stažení mapky v pdf

Virtuální plánek areálu

Pokud plnáujete přijet autem, nabízí se vám velké množství parkovacích ploch. Nejlevněji vás vyjde parkování ve vysokokapacitním parkovišti aut Expoparking. Expoparking je prakticky součástí městského silničního okruhu I. třídy na spojnici Pisárky – vodárna, výjezd z Pisáreckého tunelu, kterým vede hlavní příjezdová komunikace z dálnice D1 Praha - Brno a Mendlovo náměstí, v blízkosti 4. brány BVV, pavilonu E (kde je umístěn Business Center a Press Center), hotelu Holiday Inn a benzinové stanice AGIP.

Více informací o Expoparking

Přijeli jste do Brna vlakem? Potom přesedlejte na městskou hromadnou dopravu. A to buď z autobusového nádraží Zvonařka na výstaviště autobusem č. 84 směr Pisárky (výstupní zastávka Křížkovského, Velodrom nebo Bauerova). Nebo z autobusové destinace naproti hotelu Grand na výstaviště tramvají č. 1 směr Pisárky, kdy máte možnost vystoupit na zastávce Výstaviště - hlavní vstup nebo Výstaviště - vstup G2.

Veškeré podrobné informace o dopravě

Veletrh Marketing Mix se koná 22. září v Kongresovém pavilonu E, který se nachází u 4. brány v blízkosti nadzemního parkoviště.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět