Partneři
   
Panasonic představuje nový druh zařízení k osvětlování a projekci

Panasonic Space Player™ má tvar reflektoru a nabízí funkce osvětlování i laserové projekce v jednom zařízení. Pomocí jednoho kabelu jej lze připevnit do standardizovaných liš pro osvětlení, což usnadňuje instalaci i přesun na jiné místo. (TZ)

977059699

Zařízení Space Player promítá všemi směry pod svou horizontální osou a pro přehrávání obsahu využívá slot na SD karty nebo připojených počítačů a tabletů. Dáky použití laserového světelného zdroje nabízí až 20 000 hodin provozu bez nutnosti údržby, jelikož nemusí obsahovat žádné větráky k chlazení a tudíž ani filtry pro zachytávání nečistot.

Nový produkt je schopen kombinovat osvětlení, promítání a animaci, čímž dodá jakémukoliv prostoru novou atmosféru. Předpokládá se, že o toto řešení bude zájem v maloobchodu například pro nasvětlení zboží a současné promítání doprovodného textu, který se k výrobku vztahuje, nebo animovaného grafického pozadí pro větší zaujetí zákazníka.

Společnost Panasonic chce vytvořit nový trh ‚projekčních reflektorů‘, který bude pro osvětlení využívat video,“ říká Katarzyna Kassner, nová marketingová manažerka divize Projector Products v ČR. „Chceme, aby zařízení Space Player ozvláštnilo zajímavé výstavy v muzeích tím, že použije filmové snímky místo statických obrázků. Nebo se může používat v restauracích, kde bude vytvářet působivou atmosféru promítáním menu na stěnu nebo na stůl.

510146124

Zařízení Space Player lze snadno integrovat do existující osvětlovací infrastruktury. Jde o jednoduchý a nákladově efektivní způsob, jak vytvořit impozantní audiovizuální instalaci.

Space Player bude dostupný v černé (PT-JW130GBE) a bílé (PT-JW130GWE) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 2 400 €.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět