Partneři
   
BRAND CONCEPT představí na veletrhu nejnovější kolekci TERIBEAR limited edition!

BRAND CONCEPT, reklamní agentura se specializací na reklamní předměty, dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové dětem. Výsledkem tohoto spojení je unikátní kolekce B2B reklamních dárků TERIBEAR limited edition, která bude 15. 9. 2016 představena na veletrhu Marketing Mix v Praze a o týden později i v Brně.

TERIBEAR je jedinečným projektem typu cause related marketing, jehož cílem je podpořit náhradní rodinnou péči a profesionalizaci pěstounských rodin. V rámci projektu vznikla již pátá kolekce TERIBEAR limited edition – kolekce firemních dárků, jejichž koupí mohou firmy podpořit činnost Nadace Terezy Maxové dětem. Na tyto účely se díky TERIBEAR limited edition vybralo již více než 600 000 Kč a zájem společností, které chtějí tímto způsobem mimo jiné posílit svou image, neustále roste. Originalitu, design, provedení, ale i přidanou hodnotu těchto dárků ocenila nejednou i odborná porota, která každoročně hodnotí nejlepší výrobky na trhu reklamních předmětů v rámci soutěže Hvězda 3D reklamy.

  

V letošní kolekci, která se pěkně vybarvila, objevíte mnoho novinek, na jejichž vzniku se podíleli významní čeští umělci. Mezi nimi naleznete taková jména, jako je Vladimír Žák, Objev roku 2008 Czech Grand Design, sklářský designér Rony Plesl, držitel ocenění Czech Grand Design – Designer roku 2011, ale i přední česká návrhářka Klára Nademlýnská.

Pokud nestihnete zavítat na veletrh, dárky si můžete prohlédnout na www.trendybrandy.cz.

O agentuře

Nabídku agentury tvoří kromě kolekce TERIBEAR limited edition i další originální reklamní předměty – více než 30 000 katalogových předmětů od psacích potřeb přes outdoorové vychytávky až po značkový textil, ale i tailor made dárky – dárky na zakázku dle přání klienta. Na všechny předměty je možné aplikovat logo pomocí vhodných technologií (laser, výšivka, tamponový tisk, ražba a další).

Škála služeb je ale podstatně širší a patří mezi ně:

  • kompletace zboží do dárkových a tematických sad
  • uskladnění zboží a řízená distribuce
  • grafika – počítačové hry a animace, POS materiály, reklamní tiskoviny
  • direct mail
  • spotřebitelské soutěže, věrnostní programy
  • správa e-shopu aj.

Kontaktní informace

Sídlo: F. X. Procházky 162/9, 250 01 Brandýs n. L.

Provozovna: Zápská 1913, 250 01 Brandýs n. L.

Tel.: +420 773 618 664
Mail: info@brandconcept.cz
Web: www.brandconcept.cz

 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  

Zpět